Eesti looduse päev: Aegviidu külastuskeskusega loodusesse!

RMK külastuskeskused avavad kuni südaööni oma uksed ja ootavad kõiki külla Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud Eesti looduse päeval.

Kogupereüritus
EST

Aegviidu külastuskeskuses ja Sõõriksoo matkarajal jagub ajavahemikul 13.00-19.00 nuputamist nii metsas kui majas. Kuidas tunda metsa ja maid läbi meelte? Proovime luua seoseid, arendada erinevaid meeli, õppida tundma ja rakendada teadmisi nii majas kui ka aktiivselt tegutsedes rajal.
Kella 21.30 ( 18.08 ) kuni 01.00 ( 19.08 ) on kõik oodatud öömatkale Nelijärve mägedes. Osalema on oodatud kõik huvilised, nii pered, sõpruskonnad kui ka lapsed koos täiskasvanutega. Looduses liikumisel on esmatähtis mugavus ja kaitse jaheda ja vihmase ilma eest. Oluline on, et riietus ja jalanõud vastaks ilmastikuoludele.

Vajalik on eelregistreerimine kuni 17. augustini e-posti teel aadressil info.aegviidu@rmk.ee

Osavõtt tasuta!

Lisainfo telefonil Aegviidu külastuskeskus 6047 212 või Tiina Paltser 534 40549, e-posti aadressil info.aegviidu@rmk.ee

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.