Eesti looduse päev: jahimehed kutsuvad külla Lääne-Virumaal

Lääne-Virumaal võtavad huvilisi Vihula jahimajas vastu Haljala jahiühistu jahimehed. Samuti on võimalus jahimeestega minna söödaplatsile. 

Kogupereüritus
EST RUS

Kuna Eesti Jahimeeste Selts on tänavu nimetanud „Jahindus on looduskaitse“ aastaks, siis sellest lähtuvalt saavad jahimehed üle Eesti jahindust kui praktilist looduskaitse meedet kõigile tutvustada. Jahimeeste osaluse idee on looduse- ja jahindusesõpru kutsuda jahimajadesse üle Eesti, rääkida tänapäeva jahimeeste tegemistest (tutvustada jahimaju, tegevusi) ning metsas toimuvast (nt läbi rajakaamerate) ning võimalusel viia ka metsaradadele (nt söödaplatsi, rajakaamera juurde). 

Lääne-Virumaal võtavad huvilisi Vihula jahimajas vastu Haljala jahiühistu jahimehed. Ülevaate saab jahimeeste tegevustest, tänapäeva jahindusest, näidatakse ka rajakaamerate pilte, topiseid jms. Samuti saab huvi korral jahimeestega minna söödaplatsile. 

Jahimehed ootavad kõiki külla - nii nooremaid kui vanemaid huvilisi. Osalemine on kõigile tasuta.

Lisainfo: Peeter Hussar, 514 5123. 

Korraldaja

Eesti Jahimeeste Selts

Eesti Jahimeeste Selts on esindusorganisatsioon, mis ühendab 11 000 jahimeest üle Eesti. EJS täidab muude ülesannete kõrval ühiskondlikku tellimust ulukite arvukuse reguleerimisel, mille üheks eesmärgiks on viia miinimumini ulukite tekitatud kahjud maa- ja metsamajandusele ning kalavarudele.