Eesti looduse päev: Karula rahvuspark, Perajärve matk, Keskkonnaameti retk

Eesti looduse päev on keskkonnaasutuste ja -ühenduste kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks Eesti Vabariigi 100. juubeliaastal.

Kogupereüritus
EST

Vaatame koos retkejuhi Leelo Kukega, millised kaitsealused liigid toimetavad Karula rahvuspargis Perajärve külas ning arutame, kuidas nendega koos elada, et kõigil oleks hea olla. Ehk näeme mõnda tegelast ka ennast, näiteks maapeal toimetavat kasetriibikut, kivisisalikku, mudakonna või siis kalakotkast, musträhni, hallpearähni, kelle pesad on lähemal või kaugemal.

Peräjärve rajal vahelduvad erinevad metsatüübid, 4-kilomeetri pikkune rada on künklik ning möödub kenast väikesest kinnikasvavast metsajärvest, Peräjärvest.

Koguneme kell 12.00 Perajärve metsaraja alguses Karula rahvuspargis, Võrumaal. 

Retk kestab u 2 tundi ja sellel saavad osaleda esimesed 15 registreerujat. Registreeruda saab aadressil https://doodle.com/poll/4qnbwgfd5e4bmua7.

Lisainfo: Leelo Kukk, leelo.kukk@keskkonnaamet.ee, 5559 7705

Korraldaja

Keskkonnaamet

Keskkonnaameti ülesanne on viia ellu riigi keskkonnakasutamise, looduskaitse ja kiirgusohutuse poliitikat ning osaleda kõikvõimalike keskkonnaalaste õigusaktide ja muude ametlike dokumentide väljatöötamises ning täiustamises.

Märksõnad: