Eesti nädal Gdanski Shakespeari teatris

Gdanski Shakespeari teatris toimub Eesti kultuuri nädal, tutvustatakse Eesti dramaturgiat, filme, muusikat, näitust ja artiste. 

ENG

Detsembri alguses toimub Gdanski Shakespeari teatris koostöös teatriga R.A.A.A.M. Eesti kultuuri nädal. Programmi märksõnad on Eesti algupärand, müstika ja loodus. 

6.detsember

18.00 - kultuuripäevade, Fred Jüssi ja Arvo Pärdi näituste avamine

19.00 draamalavastus "Libahunt" - teater R.A.A.A.M.  lisainfo

7. detsember 

17:00 film "Risttuules"

19.00 draamalavastus "Libahunt" - teater R.A.A.A.M. lisainfo

8. detsember 

13.00 "Teesklejad" 

15:00 Eestit tutvustav loeng - K.Poplawski

16.00 tantsulavastus "Imeilus" - Fine5 tantsuteater lisainfo

18:30 film "Ema"

20.00 kontsert Estonian Voices  lisainfo

9. detsember

16:00 Film "November" 

19.00 draamalavastus "Pikse pill" - Teater R.A.A.AM.  lisainfo 

Etendused toimuvad Shakespeari teatrilaval, näituseid saab vaadata teatri fuajees ning  filme näidatakse saalis "Kaks akent". 

 

Korraldaja

teater R.A.A.A.M.

MTÜ Ühendus R.A.A.A.M. on erinevate kultuuriprojektide läbiviimisele spetsialiseerunud vabatahtlik ühendus, mille peamiseks töömeetodiks on erineva temaatikaga dokumentaalse materjali (intervjuud, sotsiaalsed ja kultuurilise olemusega uurimused, kirjad, päevikud jms) ümbertöötamine igas vanuses publikule suunatud näidenditeks. MTÜ Ühendus R.A.A.A.M. loodi 24.04.2000. MTÜ Ühendus R.A.A.A.M..-i projekte on toetanud mitmed Eesti ettevõtted, riiklikud fondid, välisriikide saatkonnad ja rahvusvahelised programmid. R.A.A.A.M. teeb tihedat koostööd Eesti tuntumate teatrite, näitlejate, lavastajate ja näitekirjanikega. Aastas annab R.A.A.A.M. sadakond etendust ca 15000 vaatajale. R.A.A.A.M. on osalenud festivalidel ja andnud etendusi Venemaal, Saksamaal, Austraalias, Uus-Meremaal, USAs, Kanadas, Iraanis, Austrias, Soomes, Armeenias, Indias, Poolas, Hiinas, Mongoolias ja Nepaalis.