Eesti sünnipäev | Cumpleaños de Estonia

Eesti iseseisvuse väljakuulutamise aastapäeva tähistamine. Vaade Eesti väärtustele noorte ning tulevate põlvede jaoks. Kultuuriprogramm ning Eesti kui äri- ja turismisihtkohana eslitemine.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
ENG

Eesti iseseisvuse väljakuulutamise aastapäeva tähistamine. Vaade Eesti väärtustele noorte ning tulevate põlvede jaoks. Kultuuriprogramm ning Eesti kui äri- ja turismisihtkohana eslitemine.

Estonia100.org - Eesti IHULT ja HINGELT

Selle projekti peamine eesmärk on propageerida eesti väärtusi ning eesti eluviisi Colombias ning hispaaniakeelses Ladina-Ameerikas. Meie lähenemine on kultuuriline – mida tähendab Eesti rahvusena ning riigina millel on palju pakkuda ning millelt on palju õppida. Vabariigi aastapäev on parim võimalus rääkida Eestist ning selle kultuurist ja ajaloost. Projekt kombineerib kaks sammast: esimene sammas väljendab Eesti IHU ning teine HINGE. IHU koosneb kultuurilistest üritustest, mis korraldatakse veebruaris ning märtsis 2018 Colombia Kariibi mere rannikualade koolides ning ülikoolides. Ürituste hulka kuuluvad näiteks nii vabariigi aastapäeva tähistamine kui ka konverentsid Eesti teemal. Samuti leiab üritusel „Cátedra Europa” aset eesti filmide tsükkel. „Cátedra Europal” on Colombia akadeemilistes ning kultuuriringkondades pikk traditsioon. Projekti HING väljendub veebileheküljes Estonia100.org. See veebileht täidetakse enda loodud hispaaniakeelse sisuga Eesti kohta. Et hispaania keeles leidub Eesti kohta vähe infot, jääb see projekt ajas kestvaks kingituseks hispaaniakeelsetelt riikidelt ning sellest saab informatsiooniallikas Eesti kohta hispaania keeles. Veebilehel avaldame informatsiooni vabariigi aastapäeva ürituste, äri ning eluviisi, eesti kultuuri ja keele kohta. Me käivitame samuti taskuhäälingute seeria, mida levitatakse suurtes kultuuriraadiokanalites Colombias ning Ladina-Ameerikas.

Eesti sünnipäev - Cumpleaños de Estonia

Hilton Garden Inn Barranquilla, Carrera 53 100-86 Barranquilla, Colombia. 

Kuupäev: 23.02.2018 | 19.00

RSVP: Otilia Arce, Colombia Eesti Assotsiatsioon

Telefon: +573013603674

 Me tegeleme sellega. Tänan väga. 

Korraldaja

Colombia Eesti Assotsiatsioon

Colombia Eesti Assotsiatsioon - Asociación Estonia de Colombia - Estonian Association of Colombia