Eesti tantsib

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos Eesti Rahvusringhäälinguga kõiki osalema tantsuväljakutses „Eesti tantsib“.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsub Koolitants koos Eesti Rahvusringhäälinguga kõiki osalema tantsuväljakutses „Eesti tantsib“. Väljakutses osalemiseks vali kodulehelt www.err.ee/eestitantsib välja üks tantsužanr, õpi video ja selgituste järgi tants selgeks ning esita seda koos oma kaaslastega, kus soovid. Filmi ja pildista tulemust, lae tulemus kodulehele ja jaga sotsiaalmeedias, kasutades teematrelle #eestitantsib ja #ev100. Loomulikult heida tantsuväljakutse edasi! Kõik võivad tantsida!
Valida saab selliste tantsužanrite vahel: ballett (koreograaf Teet Kask), show-tants (koreograaf Argo Liik), kaasaegne tants (koreograafid Külli Roosna ja Kenneth Flak), tänavatants (koreograaf Alisa Tsitseronova) ning eesti tants (koreograaf Liisa Laine).
Kampaaniat „Eesti tantsib“ veavad Eesti Tantsuagentuur ja Eesti Rahvusringhääling koostöös EV100 korraldusmeeskonnaga. Kampaania saab alguse 31. detsembril.

Kampaania saab alguse Eesti Televisooni aastavahetusprogrammis 31. detsembril 2017 ning kestab aktiivselt kuni 20. augustini 2018. Tantsuväljakutseid kodulehele on võimalik laadida kuni sünnipäeva-aasta lõpuni.

Algataja

SA Eesti Tantsuagentuur

Eesti Tantsuagentuur (ETA) asutati 1998. aastal noorte koreograafide ja tantsijate eestvedamisel Eesti tantsuelu koordineerimiseks ja arendamiseks, loome- ning töövõimaluste pakkumiseks tantsijatele ja koreograafidele. ETA missiooniks on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ning kvaliteedi tagamine Eestis, pakkudes kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajale ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele. ETA tegevus hõlmab endas kõiki tantsukunsti põhisuundi: tantsijate koolitust, loometegevust, etendustegevust, üle-Eestilist valdkonna infovahetust ja koostööd, tantsukunsti jätkusuutlikkuse tõstmist regionaalselt. ETA korraldab teiste tegevuste seas Koolitantsu, TantsuRUUMi, ETA Tantsukooli ja revüüteater Starlight Cabaret tegevusi ning on osaline mitmes rahvusvahelises võrgustikus.


Toimunud sündmused

 
Kaasalööjad
Kasutaja Getter-Amalie Martinson pilt
Getter-Amalie Martinson