Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamine Los Angeleses, Lääneranniku Eesti Päevad.

Lääneranniku Eesti Päevad on suurim Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamine Põhja- Ameerikas. Päevad toimuvad 2017. aastal 31. augustist-4. septembrini Los Angeleses (UCLA Campuses).

Lääneranniku päevad toimuvad 33.korda. Päevade korraldamine on iga 2 aasta tagant ühe lääneranniku linna eestlaste korraldada ja iga 10 aasta tagant on korraldajaks maailma meelelahutuspealinn ja kasvav IT linn Los Angeles. Nii pikk traditsioon annab omakorda uusi võimalusi tutvustada tänaseid Eesti filme, autoreid, artiste, kõiki loovtööstuse esindajaid, IT firmasid ja ka teisi ettevõtteid Ameerika turul.Traditsioonidega festival on ühendanud koorilaulu, rahvatantsu, perepiknikud, piduliku gala ja igaõhtuse koosviibimise salakõrtsis. 600-1000 osalejat tulevad põhiliselt Põhja-Ameerikast ja Eestist. Ei oma tähtsust, kas osavõtja on traditsioone väärtustav põliseestlane või puutub Eesti kultuuriga kokku esimest korda, kõik on oodatud.

Palun teavitage enda huvist nii ruttu kui võimalik, et saaksime Teid maksimaalselt aidata. Kõik turundusmaterjalid lähevad trükki 1.august 2017.

Kõik Eesti tooted, kes tahavad enda toodangust teavitada Ameerikat on oodatud. Palun võta meiega ühendust https://www.facebook.com/EstonianLosAngeles/

Algataja

Los Angelese Eesti Selts

Lääneranniku Eesti Päevad toimuvad 2017. aastal 31.augustist-3.septembrini Los Angeleses, (UCLA Campuses) 33. korda. Lääneranniku Eesti Päevad (LEP 2017) on 4-päevane Eesti kultuuri festival. Traditsioonidega festival on ühendanud koorilaulu, rahvatantsu, perepiknikud, piduliku gala ja igaõhtuse koosviibimise salakõrtsis. Üle 600 osaleja tulevad põhiliselt Põhja-Ameerikast ja Eestist. Ei oma tähtsust, kas osavõtja on traditsioone väärtustav põliseestlane või puutub Eesti kultuuriga kokku esimest korda, kõik on oodatud. Lääneranniku Eesti Päevad on suurim Eesti Vabariik 100. sünnipäeva tähistamine Põhja- Ameerikas. Lääneranniku Eesti Päevad on aastakümneid näidanud eestlaste ühtekuuluvust ja aastaid kandnud Eesti vabakssaamise eesmärki. Nüüd, kus Eesti on juba üle 20 aasta jälle vaba, on LEP enam-vähem samadel traditsioonidel toimunud. Lääneranniku päevade korraldamine on iga 2 aasta tagant ühe lääneranniku linna eestlaste korraldada ja iga 10 aasta tagant on korraldajaks maailma meelelahutuspealinn ja kasvav IT linn Los Angeles. Nii pikk traditsioon annab omakorda uusi võimalusi tutvustada tänaseid Eesti filme, autoreid, artiste, kõiki loovtööstuse esindajaid, IT firmasid ja ka teisi ettevõtteid Ameerika turul.