Eesti Vabariik 100 Noorte Maapäeva saadikudAvaldatud: 27.11.2017

Homme, 28. novembril koguneb Eesti riikliku enesemääramise 100. aastapäeva tähistamiseks Riigikogus Eesti Vabariik 100 Noorte Maapäev, kes esitleb esimest Eestimaa Noorte Manifesti. EV100 Noorte Maapäev ühendab 106 üle Eesti valitud noort, kes on alates juulikuust loonud visiooni tuleviku Eestist. 

                 HARJUMAA JÕGEVA MAAKOND RAPLA MAAKOND
  Tallinn   Jõgeva linn   Rapla linn
  Aivar Kamal   Pilleriin Kivisikk   Carol Liaks
  Andreanne Kallas   Mustvee linn   Mariliis Ehrenpreis*
  Andrei Pankratov   Kristi Antonov   Rapla maakond
  Anett Veske   Põltsamaa linn   Keiti Ekart
  Carl Philip Laantee Reintamm   Karoliine Moroz   Markos Parve
  Dmitri Barõšpol   Jõgeva maakond    
  Isabel- Lotta Kääramees   Anna Liis Rähn SAARE MAAKOND
  Jane Cathlyn Meigas   Mart Enel   Kuressaare linn
  Jekaterina Dubovik       Sander Õispuu
  Joosep Kään JÄRVA MAAKOND   Saare maakond
  Kristel Küünarpuu   Paide linn   Kaili Nurk
  Liisbeth Põldre   Samuel Ehman   Stella Stepanov
  Marcus Ehasoo   Türi linn   Laura Brigitta King*
  Mari- Liis Lillebach   Marko Malling    
  Mark Paavel   Järva maakond TARTU MAAKOND
  Markus Rosin   Kristjan Ilmjärv   Elva linn
  Mathias Kangur       Liis Kaaver
  Merili Laur LÄÄNE MAAKOND   Ayrton Mägipõld*
  Mihkel Annus   Haapsalu linn   Kallaste linn
  Mihkel Teinemaa   Alexandra Laane   Teodor Undrits
  Polina Novikova   Lihula linn   Tartu linn
  Triinu Orgmäe   Õnnela Lilleoja   Ketlin Virumäe
  Keila linn   Lääne maakond   Maarja Osi
  Alex- Sander Puhm   Kärt Kursiman   Madis Martin Kasterpalu
  Gregor Johanson*       Mary- Liis Mustonen
  Loksa linn LÄÄNE- VIRU MAAKOND   Mihkel Martin Kasterpalu
  Sandra Vilumaa   Kunda linn   Karl Martin Puna*
  Maardu linn   Kent Kerner   Liisu- Johanna Olgo*
  Daniil Petrov   Rakvere linn   Tartu maakond
  Paldiski linn   Laura Ong   Gabriel Mälton
  Andra Anett Vester   Tamsalu linn   Karro Soosaar
  Saue linn   Riho Valdok   Martin Merelaht
  Karel Elissaar   Tapa linn    
  Kehra linn   Helger- Hans Külmallik VALGA MAAKOND
  Keijo- Johann Norden   Lääne- Viru maakond   Tõrva linn
  Harju maakond   Hendrik Peek   Katariina Mehide
  Anna Martha Seer   Richard Veelaid   Valga linn
  Asko Tamm   Maris Praats*    Laura Karu
  Grettel Vildmaus       Valga maakond
  Edith Reinmann       Ere Lee Kama
  Lennart Mathias Männik PÕLVA MAAKOND    
  Rynaldo Puusep   Põlva linn VILJANDI MAAKOND
      Hanna Renate Kottise   Mõisaküla linn
                       HIIU MAAKOND   Räpina linn   Helena Kook
  Kärdla linn   Kert Kask   Viktoria Siigur*
  Robin Niidas   Põlva maakond   Viljandi linn
  Hiiu maakond   Kristin Käo   Kirke Katariina Siimso
  Gregory- Martin Linder       Võhma linn
    PÄRNU MAAKOND   Lauri Sarv
                       IDA- VIRU MAAKOND   Pärnu linn   Abja- Paluoja linn
  Kiviõli linn   Madlenne Timofejev   Marianne Liis Oissaar
  Madis U. Teuli   Sander Sihver   Karksi- Nuia linn
  Cristen Mahhonin*   Sindi linn   Keili Lea Süldre
  Kohtla- Järve linn   Kristjan Jaak Kangur   Suure- Jaani linn
  Anna Agejeva   Kilingi- Nõmme linn   Iiris Salm
  Karina Poljakova   Triin Kovalevski   Viljandi maakond
  Karina Veelaid*   Pärnu maakond   Helari Tehver
  Narva linn   Karmen Pikkmets   Mait Allas
  Anna Baškirova   Mauri Lehikoinen    
  Anna Pankevitšjute     VÕRU MAAKOND
  Maksim Vassin       Võru linn
  Anna Dadatskaja*       Rodny Verner Reeder
  Eva Lennuk*       Antsla linn
  Veronika Lavrova*       Kelli Aia
  Narva- Jõesuu linn       Võru maakond
  Artjom Poljanski       Melany- Regle Langus
  Sillamäe linn        
  Viktoria Iškina        
  Artjom Trohhatsev*        
  Jõhvi linn        
  Monika Guskova        
  Püssi linn        
  Karl Uustal        
  Ida- Viru maakond        
  Stella Saul        
  Adriana Alliku*        
  Kelly Peetsalu*        

 

* Tärniga tähistatud nimed on delegaatide asendusliikmed
 

Kõik uudised