Eesti Vabariik 100 tähistamine Göteborgis, Rootsis

Laupäeval, 3. märtsil kell 14:00 kontsertaktus Christinae kirikus. Peale aktust kohvik Reval Göteborgi Eesti Majas. Ôhtul pidu Villa Belparcis, Ott Leplandi kontserdiga, piletid eelmüügist.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Göteborgi Eesti Organisatsioonid on alates neljakümnendatest korraldanud Eesti Vabariigi aastapäeva aktusi Göteborgis.
Tähistamaks Eesti Vabariik 100 juubelit, on kõik eestlased koos oma sõprade, tuttavate ning sugulastega kutsutud kogunema laupäeval, 3. märtsil, kell 14:00 Christinae kirikusse, kus toimub pidulik kontsertaktus.
Üles astuvad Meeri Lepik, Merle Pajula, Lars-Eric Boreström, Jaak Reesalu, Sirle Sööt, Ott Lepland, Göteborgi Eesti Segakoor, Eesti Keeleklubi Göteborgis laululapsed.
Pilet täiskasvanutele 100:-, mis läheb ürituse läbiviimiseks.

Kohvik Reval avab uksed peale aktust Göteborgi Eesti Majas, Dr. Allards Gata 2. Tule söö suppi, joo kohvi ning aja juttu. Eesti Majas on võimalik näha kunsti ning lastel on võimalik joonistada, vaadata lasteraamatuid.

Pidulik kolmekäiguline õhtusöök eeskavaga Villa Belparcis, kogunemine kell 18:30.

Esinevad Ott Lepland Eestist ja Eesti Teater Göteborgis, tantsuks mängib Marie Vaadre juhtimisel folgi- ja rahvamuusika bänd “Högt i Tak”.

Peole meldimine aadressil relgoteborg@gmail.com.
Hind enne 20. jaanuari 700:-
20. jaanuar kuni 10. veebruar 900:-
Osalustasu maksta postgironumbrile 529142-2. Kirjuta teatesse osalejate nimed.
Informatsioon Rein Lepik 0730-778616

Korraldaja

Götegorgi Eesti Organisatsioonid Georg REL

Göteborg on Rootsis suuruselt teine linn ning GOERG och lühend Göteborgi Eesti Organisatsioonidest, mille eesmärk on tutvustada ning alal hoida eesti kultuuri.