Eesti vanavanaemade 100 ilunippi

On levinud arvamus, et meie naised on kauneimad maailmas, samuti on just Eestis suurim tippmodellide arv ühe elaniku kohta. On see pelgalt kokkusattumus või on selle taga peidus mõni saladus?

Trükis on valminud ning alla laetav siit: https://okohipi.ee/koik-tooted/vanaemade-100-ilunippi-est-eng/

Eestlane on olnud aegade algusest pigem ikka metsarahvas ning seotud sügavalt looduse ja paganlike uskumustega. Tarbimisühiskonna tulles on paljud meie käitumismustrid muutunud, oleme loodusest kaugenenud ning ka vanad tõed on jäänud unustuse hõlma. Selle kingitusega kogutakse kokku vähemalt 100 meie (vana)vanaemade ilunippi, mida on Eesti peredes põlvest põlve pärandatud ning mida veel (ähmaselt) mäletatakse. Nõnda saame seda teadmist ja ilupärandit säilitada ka tulevastele põlvedele, kes näikse järjest enam taas näoga metsa poole vaatavat. Ilunippide kogumiseks luuakse online-küsimustik – nõnda on võimalik jõuda ka Eesti kaugemate nurkade ning välismaal elavate Eesti naisteni. Kokku kogutud ilunippidest valmib veebitrükis, mis on kättesaadav kõigile huvilistele. Kokkuvõtlikult talletatud nipid aitavad Eesti naistel (taas)avastada oma juuri ja ürgset looduse väge ning võtta kasutusele ilunippe meie esivanemate varasalvest. Nõnda ei kustu Eesti naiste ilu ka järgneval 100 aastal!

Edasta oma ilunipp siin: https://goo.gl/forms/j0UnlveKdJSERNOz1

Trükis on valminud ning allalaetav siit: https://okohipi.ee/koik-tooted/vanaemade-100-ilunippi-est-eng/ Ilunippe kogutakse alates 20.03.2018 veebiküsitluses: https://goo.gl/forms/j0UnlveKdJSERNOz1 Küsitlus on avatud kuni 3.09.2018 ning hiljemalt septembri lõpuks valmib veebitrükis vähemalt sajast ilunipist.

Trükis on valminud ning allalaetav siit: https://okohipi.ee/koik-tooted/vanaemade-100-ilunippi-est-eng/

Trükis on valminud ning allalaetav siit: https://okohipi.ee/koik-tooted/vanaemade-100-ilunippi-est-eng/

Algatuse raames ootame ilunippe, mida kasutasid meie esiemad, kui kaubanduses ei olnud veel nii ülevoolavat valikut kosmeetikume. 
Edastatav nipp võib olla suunatud nii konkreetse iluprobleemi lahendamiseks kui ka üldise toonuses hoidmiseks kasutatud meetod. 

Oma nipi saad edastada siin: https://goo.gl/forms/j0UnlveKdJSERNOz1 

Algataja

-ökoHIPI OÜ

-ökoHIPI sooviks ja eesmärgiks on tuua siia maailma rohkem teadlikkust, meie kui tarbijate, valikutest, mis toetaksid nii keskkonna- kui ka tervisesõbralikku elustiili.