Eesti võimalus uueks suureks Imeks

Meie poolt esiletoodav and saaks näidata faktide ja demolise hariduspuu kaudu selle Ime täideviimise võimalust, mida on ammustest aegadest saadik Maale oodatud.

ISELOOMUSID RAVIDES PÄÄSTAME MAA

Aastal 2010 algas Maa jaoks pöördeline aeg ja võttis kiirenduse aastal 2012. Sel ajavahemikul tegi inimkond läbi praeguseks ajaks vajaliku teadvuse 2. astme avardamise protsessi ja jõudis ühisteadvuse tarkuses Kristusteadvuse vastuvõtulaines selleni, et 1) südames elamise mõte ei ole võõras ja kohatu, 2) kehastunu tegelik suurus on tema vaimne mõõde, 3) inimese kehastumine ei ole juhus ega kasutu elu, 4) miski silmale nähtamatu juhib inimkonna tegevust ja plaanilist edasiliikumist, 5) see, mida Jumala plaan on ette näinud, tuleb vääramatu jõuga oma kavas moel või teisel tegelikkusesse, 6) Universum elik Jumal-Ema ei ole inimesest väljaspool, vaid inimeses energeetiliste niitidega seotud, 7) Looja on mitmeastmeline ja olemiline teadvushalo, milles tuksub suur tarkus ja tingimusteta armastus kogu loodu suhtes, 8) Vaimenergia on kehastumiste kaudu igaveses muutumises, 9) Maa kui Looja kogemuslik katselapp peab vastu võtma hingede ülestõusu ülesande ja hoidma peresid elus.

Käes on aeg teha läbi südamete eelpuhastus, et suuta elus püsida Maa ümberkolimimisel uude asupaika ilma elanikkonda vahepeal likvideerimata.

Looja kava teostumiseks on hiiglaslike kosmiliste projektide kaudu eeltööd tehtud ning nüüd tuleks astuda veel üks samm isetuse õppimise ja tingimusteta armastuse treenimise suunas, et kosmilise perega otsesuhtluseks pädev ja võimeline olla. Eesti kui iidhingede asukohamaa kaudu on Ema Maarja kehastunuks treenitud Ingliterapeut Marya inimhinge abil Maa inimkonnale annetatud maavälise juhtgrupi abil kanaldatud planetaarne teadvuse tõstmise projekt ILMAPUUINEST1.

Projekti näidise testimisega saadi täpselt EV 100 tähtpäevaks, 23.02.2018 peamise tõendusmaterjali loomisena valmis.

Pikem tekst avaneb lingi all:
https://app.box.com/s/vv9y1qqddw1moxl7yva2r2ll39z95d20

Samuti 2-es kõrvaltulbas asuvas videos.

Õige aeg tegevusega suurema hulgani jõudmiseks alustada saabus päev pärast EV 100 tähtpäeva, 25.02.2018

Eelduseks on siiras soov Maad aidata ja esivanematelt päritud eesmineja-au alal hoida, tugev tahe, avatud mõtlemine maailma erisuste vastuvõtmiseks ning julgus uut informatsiooni ühiskonnas jagada.

Algataja

MTÜ KULLARATAS

Algataja on Maa Vaimne Hierarhia. Teostuse võimaldas Ema Maarja kehastunuks treenitu + egoravis testitute MTÜ KULLARATAS