Eestimaa ausambad/mälestusmärgid puhtaks ja uueväärseks

Kauneid ja tähendusrikkaid ausambaid/mälestusmärke on üle Eesti palju, kuid paraku ei pöörata nende puhastamisele palju tähelepanu. Meie eesmärk on taastada nende algupärane ilme.

Eesmärgiks on puhastada 100 m2 jagu mälestusmärke/ausambaid, kaasates selleks kodanikke leidmaks Eestis puhastamist vajavaid objekte. Tööd kooskõlastatakse enne Muinsuskaitseametiga ja objekti halduspiirkonna ametnikega.

Märgake kehvas seisukorras mälestisi ning jagage infot GREST OÜ meeskonnaga. Anname üheskoos mälestistele uue hingamise!

Palume jäädvustada pilt puhastust vajavast objektist ning täpsustada asukoht. Infot palume jagada info@grest.ee või meie Facebooki lehel. 

Võimalusel palume jagada antud postitust/kingitust Facebookis, et sõna leviks ja informatsioon kehvas seisus mälestiste kohta jõuaks meieni. 

Ootame inimeste viiteid puhastamist vajavatele mälestistele 2018.a märtsist kuni augusti lõpuni. Valime välja mälestised, mida puhastame, ning peame läbirääkimised Muinsuskaitseametiga ja kohaliku omavalitsusega. Puhastustööd teostame hiljemalt septembrikuu lõpuks.

Pilt puhastust vajavast objektist, täpne asukoht.

Algataja

GREST OÜ

GREST OÜ on ettevõte, mis pakub professionaalseid survepesu- ja kaitsetöötlusteenuseid. Oleme orienteeritud kvaliteedile ning omame pikaajalisi kogemusi puhastusvaldkonnas. Oma töös kasutame alati parimaid keskkonnasõbralikke puhastus- ja kaitsetöötlusaineid, professionaalset ning kaasaegset tehnikat.