Eestimaa Tarkuste Hoidise Hea Kooli ja Hea Lasteaia väärtuskonkursside tublimatele

Mastery Koolitus OÜ on EV100 puhul hoidistanud Eesti erinevate tarkade inimeste mõtted ja rullinud Eestimaa Tarkuste Hoidisesse! 

Mastery Koolitus OÜ kingib sisuka kingitusena Tartu Ülikooli eetikakeskuse poolt läbi viidava konkursi Hea Lasteaed ja Hea Kool tublimatele auhindadena sisukad kingitused. Mastery Koolitus OÜ on EV100 puhul hoidistanud Eesti erinevate tarkade inimeste mõtted ja rullinud Eestimaa Tarkuste Hoidisesse! Nende tarkuste jagamine tublimatele koolidele ja lasteaedadele levitab meie häid Eestimaa tarkuseid/mõtteterasid veelgi rohkem ja samas õpivad lapsed tundma oma enda olulisi inimesi ning nende mõtteid. Samas saavad nendest tarkustest osa ja siit jätkub targa rahvakillu kindel püsima jäämine. 

Hea Kooli ja Hea Lasteaia konkursid on välja kuulutatud. Parimate autasustamine toimub detsembris 2018 TÜ Eetikakeksuse Väärtuskonverentsil

Algataja

Mastery Koolitus OÜ

Mastery Koolituse missiooniks on luua oma igapäevategevustes väärtust enda sees ja enda ümber. Hea sõna on alati loomiseks vajalik, see innustab ja annab tahet. Meist kõigist sõltub, kuidas läheb teistel inimestel, me vastutame teineteise eest hoolimise kaudu. See teadmine on igasuguse koostöö alus. Oleme kogunud häid mõtteid, tarkuseterasid, mis toetavad head edasiliikumist, aitavad tuletada meelde väärtuseid, mis on meid siiani kandnud ja kannavad ka edaspidi.

Märksõnad