Ekströmi marss 2019

26. jaanuaril toimub Vabadussõja 100. aastapäeva tähistamiseks Lahemaal 5. Ekströmi marss. 

EKSTRÖMI MARSS on liikumisharjumust edendav sõjaajalugu tutvustav kogupere sündmus. Kolm erinevat puhkekohtadega matkarada (7km, 15km ja 30km) kulgevad metsa- ja loodusradadel ning väikestel külateedel kaunis Lahemaa rahvuspargis.

Samaaegselt rahvamatkaga toimub Kolga mõisas ja ümbruses vahva kultuuriprogramm - töötab Ajastukino ja Vana Aja Laat käsitöö, talutoidu ja vanavaraga. Lisaks toimuvad erinevad õpitoad ja kuuleb kaunist muusikat. Hea ja paremaga kostitab kohvik ja teised toitlustajad. Kõigile matkalistele on avatud ka Kolga muuseum.

Loomulikult anname ka sel aastal välja parima kostüümipreemia, lisaks toimub selfivõistlus!

Pilet 2 € (kohapeal, ainult sularahas), alla 12-aastased lapsed tasuta.

Vaata lisa: http://ekstrom.ee/ või Facebookist https://www.facebook.com/events/1980787781959562/

Korraldaja

MTÜ Estlander

MTÜ Estlander on loodustegevusi ja pärandkultuuri edendav ühendus, mis on tegutsenud alates aastast 2009. Kuid sõpruskonnast koosnev ühendus on vennaskonnana tegutsenud samade eesmärkide täitmiseks juba palju kauem - 16 aastat. MTÜ Estlander ridadest võib leida oma ala tuntud spetsialiste Ukrainast Põhja-Jäämereni. Lisaks koolituste korraldamisele on meie südameasjaks inimeste lähendamine loodusega – seks tarbeks loome ja hooldame erinevaid avalikke ja tasuta loodusturismi objekte.

Märksõnad: