Enduro Tallinn GP 2018

Enduro Tallinn GP 2018 tähistab EV 100. sünnipäeva esimese enduro maailmameistrivõistluste etapiga Eestis ja kogu Baltikumis. Toome maailma endurotipud Eestisse võistlema! 

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

1.-3. juunil 2018 toimub Tallinna Lauluväljakul Eestis esmakordselt Maxxis FIM EnduroGP maailmameistrivõistluste etapp Enduro Tallinn Grand Prix. Publikul avaneb võimalus nautida maailma parimate endurosõitjate heitlust Eesti paekiviseljandike ja raske liivapinnasega.

Eksklusiivse kingitusena EV 100. juubeli puhul osalevad üritusel endised ja praegused mootorrattasportlased, kes on kokku võitnud vähemalt 100 MM-medalit.

Enduro on mootorrattaspordiala, mis oma olemuselt sarnaneb autorallile. Korraldaja ei näe põhjust, miks see ei võiks Eestis saavutada sama suurt populaarsust kui ralli. On meil ju maailmatasemel sõitjad nagu Aigar Leok ja Rannar Uusna ning ala kogub Eestis üha enam harrastajaid.

MM-tasemel endurovõistlus toimub esmakordselt kogu Baltikumis. Võistluskeskus asub otse Tallinna kesklinnas, Lauluväljakul. Kolme päeva jooksul pakutakse publikule mitmekülgset ja põnevat programi alates reede õhtul toimuvast mees-mehe vastu võistluse proloogist, kuid meelelahutust jagub tervel nädalavahetusel ka kogu perele.

Oleme võtnud eesmärgiks läbi viia maailma parima korraldusega MM-etapp just Eestis. Samuti tahame tänavu esmakordselt Eestis toimuvast enduro MM-etapist luua tulevikus traditsiooni.

Korraldaja

Motoklubi Redmoto RC / Autra Racing MTÜ

Redmoto on motoklubi mis loodi 1997. aastal ning ühendab endas aktiivseid tõsiselt toimetavaid sportlasi, harrastussportlasi, noori ning toetajaliikmeid. Meid ühendavad väärtused, millest lähtume nii sporditegemisel kui ka klubi tegevuse organiseerimisel. Meile on olulised hea seltskond, ühised treeningud, -laagrid ja üritused. Hindame asjalikku ja professionaalset lähenemist sporti, kaasates noori ning olles neile abiks ja eeskujuks. Tegemist on liikmete arvu poolest Eesti suurima mootorrattaspordi klubiga.

Märksõnad: