Eriline.

Eesti autorite luule, mis südame tuksuma ja hinge helisema paneb on kindlasti seda väärt, et seda teatakse ja tunnustatakse rohkemate inimeste poolt, mitmetes teistes riikides.

Valmis!
Valmis!

On olemas selliseid väärtusi, mida meie maailm vajab kõige rohkem. Üks neist on headus. Proovige kujutada ette maailma, kus igaüks meist teeks iga päev vähemalt ühe heataeo! Kui palju helgemaks muutuks siis meid ümbritsev. Ilusaid ja ülistavaid tsitaate headusest on öeldud ja kirjutatud palju. Headuse kiirgamine – see on suur kunst ja isegi omamoodi anne! Kust on pärit see aare? Vastuse sellele küsimusele saame vaid aja möödudes. Headus on üks alatistest ja kõrgeimaist eemärkidest meie elus.
Eestlaste headus peitub kindlasti ka rukkilille silmades.

https://www.youtube.com/watch?v=oF87AC9GMRE

https://www.youtube.com/watch?v=NOGbSxzLWNU

On olemas selliseid väärtusi, mida meie maailm vajab alati ja kõige rohkem. Üks neist on headus. Headusel ei saa kunagi olla ajagraafikut. Eestlaste headus peitub kindlasti ka rukkilillede silmades. Arvan, et ka rukkilillede õitsemisel ei saa olla ajagraafikut. Nad võivad õitseda kasvõi kesk talve - meie särasilmades, südameis ja hinges!

Algataja

Iris Leid

Minu, seni käidud eluteeraja aeglastes, kiiretes, vahel isegi tormakates, aeg-aeglastes … sammudes kajastuvad ka ... ... tõlketeel käidud jäljed: Olen hobikorras tõlkinud eesti autorite luulet vene keelde /Juhan Smuul “Viimane laev”, Jaan Kaplinski “Kirjad tulevad”, Hando Runnel “Eriline”, Ave Alavainu “Maasikamuusika”, Juhan Viiding “Mu südamepuuris on vaikus” Tõlkinud ka mõningate vene autorite luulet eesti keelde. ... alates 2016.a jaanuarist alustasin interneti vahendusel õpinguid Moskvas МИАМ /Международный Интернет-Академия Матерства/ filmiklippide koostamise erialal. ... Oma elurajal edasi sammudes ... ... püüan järgida T. Tüür’i tsitaati „Me ei õpi, kuni elame, vaid elame, kuni õpime.“ Tahan olla vajalik ja kasulik teistele inimestele suhtlejana, kuulajana, mõistjana ... Luua midagi uut, jagada ja kinkida seda ka teistele.