essee- ja luulevõistlus noortele"Eestlane olla on uhke ja hää" Meenutuspäev Jaan Tõnissoni 150. sünniaastapäeva auks.

EV 100 sünnipäeval kutsume noori kaasa rääkima   luule- ja esseevõistlusel  "Eestlane olla on uhke ja hää"Meenutuspäev Jaan Tõnissoni auks .Kalmetu Koolis 

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Noorte essee- ja löuulevõistlus viiakse läbi Viljandi vallas EV 100 ja riigimehe Jaan Tõnissoni 150. sünniaastapäeva tähistamiseks ning eestluse väärtustamiseks paikkonna noorte hulgas.

Meenutuspäev Jaaan Tõnissoni austuseks toimub 18.12.2018. Kalmetu Põhikoolis. kell 12.00 menutushetk Mursi talus  Surva külas Jaan Tõnissoni sünnikohas

Kuna Jaan Tõnisson oli oma tegevuses rahvuslik ideoloog, siis on meie eesmärk eestluse väärtustamine, sedas just kasvava põlvkonna hulgas ehk tel tulevikku. Kui rahvustunne on paigas, siis muudest probleemidest saame üle.

Korraldaja

Viljandi Vallavalitsus

Viljandi vald on maakonna keskosas asuv Viljandi vald on rõngasvald, mis ümbritseb täielikult Viljandimaa keskust Viljandi linna. Vald moodustati 2013. aasta 5. novembril nelja valla – Paistu, Pärsti, Saarepeedi ja Viiratsi – ühinemise tulemusena. Viljandi valla arenguvisioon: Viljandi vald on paikkond Eestimaal, kus inimesed saavad ennast teostada – luua vaimseid väärtusi ja ettevõtteid, töötada, lapsi kasvatada ja mitmekülgselt vaba aega veeta.