Estonian Fashion Festival

Suursündmus Eesti moemaastikul, mis tutvustab Lõuna-Eesti noorte moedisainerite kõrge kvaliteediga loomingut nii Eesti kui ka välismaa moehuvilistele.

EST ENG

Estonian Fashion Festival täidab moega kogu Tartu!

Seni on Tartus eraldi korraldatud Lõuna-Eesti kolme suurimat moeetendust: Antoniuse moeetendus, Mood.Performance.Tants ja OmaMood. Nende kõigi eesmärk on tutvustada Eesti noori moeloojaid ja nende kõrge kvaliteediga loomingut: rõivaid ja aksessuaare. Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel liidetakse need kolm sündmust kokku üheks suureks moehuviliste elustiilifestivaliks, et tulemus oleks veelgi mõjukam ja sõna leviks ka väljapoole Eestit. 

Igal aastal valitakse festivalile uus aktuaalne peateema, mida käsitlevad nii meie kolm moeetendust kui ka festivali raames toimuvad muud üritused: seminar, blogijate ümarlaud, tänavaturg, moekunstikino, gala ja järelpidu. 2018. a. festivali peateema on Slow Fashion  - väärtustatakse kvaliteetseid materjale, põliseid tehnikaid ja slow fashion töövõtteid moedisainis.

Käivitatakse ka Moefestivali satelliitide programmi, mis koosneb galeriidest, näitustest, kohvikutest, restoranidest, baaridest, disainipoodidest ja -stuudiotest, pakkumaks erilaadseid elamusi kõigile. 

Korraldaja

MTÜ Eesti Moe Festival