Euroopa moe-ja disainiturg POP & SHOP Brüsselis

Oktoobrikuu esimese nädalavahetuse jooksul kogunevad De Maarkteni kultuurikeskusesse Brüsselis noored disainerid Euroopa eri paigust, kes tutvustavad ja müüvad oma värskeimaid tooteid.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
ENG

Oktoobrikuu esimesel nädalavahetusel on kõik Brüsseli moe- ja disainihuvilised oodatud avastama omanäolist ning kvaliteetset disaini Pop&Shop turule, millel osalevad 40 disainerit Austriast, Rumeeniast, Bulgaariast, Tšehhist, Eestist, Lätist, Fääri saartelt ja Ungarist. Ürituse muudab veelgi erilisemaks see, et oma tooteid müüvad koduriikides juba tunnustust leidnud disainerid ning värsked talendid isiklikult. Eestist osalevad sel aastal neli värsket disainibrändi: Killud, Tjorven Kids, EHERÜS ja PITSILIINE. 

Märksõnade slow fashion ning up-cycling alusel valitud osalejad tutvustavad kaasaegset moodi ja disainitooteid, mis on inspireeritud oma riigi kultuurist või loodusest. Olgu selleks materjalid (puit, samblik või jõeforelli nahk), valmistamise meetod või kuju ja värvid - turul esitletud tooted on imeliselt nüansirohked ja hoolikalt valmistatud.

Kuupäevad ja toimumispaik: 6—8 oktoober 2017  - De Markten , Oude Graanmarkt/Vieux Marché aux Grains 5, 1000 Brüssel. Sissepääs tasuta.

Moe-ja disainiturg Pop&Shop on sündnud koostöös Euroopa kultuuriinstitutsioonide võrgustiku EUNIC Brüsseli klastriga. Neljandat korda toimuv turg kasvab iga aastaga ning sel aastal võtab üritusest osa 40 hoolikalt valitud disainibrändi 8 erinevast Euroopa riigist.

Korraldaja

Eesti Alaline Esindus Euroopa Liidu juures

Eesti Alaline Esindus Euroopa Liidu juures koordineerib EV100 kultuuriprogrammi Belgias ja Luksemburgis.

Märksõnad: