EV 100 elupuud

Istutame 100 elupuud.

Valmis!
Valmis!

Kutsume kõiki kogukondlasi, külalisi ja lähedasi osalema talgutel, kus istutame 100 elupuud, et anda oma panus EV 100. sünnipäevaks. Igale talgulisele pakume pärast ühist tööd ka talgusuppi!

Elupuid on täpselt 100, mis sümboliseerib meie maa vanust. Istutamistöid tehakse kogukonnaga ühiselt  Mõisaküla kodukandi esimesel päeval, s.o 2. augustil, algusega kell 12. Kõigi osalejate vahel loositakse välja üks kahepäevane kodukandi pilet,  kus esimesel õhtul, pärast taipoksivõistlust Mõisaküla Fight esineb Karl-Erik Taukar ja laupäeval ansambel Kukerpillid! Lisaks veel palju muud ja põnevat!

TULE JA TEEME KOOS KINGITUSE EESTILE, MÕISAKÜLALE, ISEENDILE!

ÜHISTEGEMISES PEITUB ÕNN JA RÕÕM!

NB! Projekti rahastab Eesti külaliikumine Kodukant, Kogukondade EV100 taotlusvoor.

Juuli – puude transport 2. august kell 12 talgud Mõisakülas – elupuude istutamine

Vabatahtlikke abikäsi elupuude istutamisel.

100 elupuu istutamine, mille tulemusel rajatakse 50meetrine elupuuhekk noorte jalg/võrkpalliplatsi ja peatee vahele e noortekeskuse ja kooli vaheline lõik (Pärnu tn). Elupuudest hekk on visuaalselt kaunis vaatepilt linnamiljöös ning turvaline laste pallimängimisel. Elupuid on täpselt 100, mis sümboliseerib tähendusega Eesti 100. sünnipäeva. Istutamistöid tehakse kogukonnaga ühiselt talgute korras Mõisaküla kodukandi esimesel päeval 2. augustil algusega kell 12.

NB! Projekti rahastab - Eesti Külaliikumine Kodukant, Kogukondade EV100 taotlusvoor.

Algataja

MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R

MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R asutati 05.09.2006 a. MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R tegevuse eesmärgiks on noorsootöö korraldamine Mõisaküla linnas, ühiskonnavastaste hoiakute ennetamine noorte seas, noorte aktiviseerimine ja sotsialiseerimine ühiskonda, noortele suunatud ürituste ning koolitusprogrammide korraldamine, noorte kaasamine erinevatesse projektidesse, vanurite toetamine ja abistamine.

Kaasalööjad
Kasutaja Mirjam pilt
Mirjam
Kasutaja Kaido Seli pilt
Kaido Seli
Kasutaja Milvi Tiit pilt
Milvi Tiit
Kasutaja Viktor Siigur pilt
Viktor Siigur
Kasutaja Triin Teearu-Seli pilt
Triin Teearu-Seli