EV 100 ELUPUUD

100 elupuu istutamine

100 elupuu istutamine, mille tulemusel rajatakse 50 meetrine elupuuhekk noorte jalg/võrkpalliplatsi ja peatee vahele. Elupuudest heki rajamine on visuaalselt kaunis vaatepilt linna miljöös ja samas tõstab pallimängude korraldamise turvalisust kuna kaitseb palli sattumast peateele. Elupuid on täpselt 100, mis sümboliseerib tähendusega Eesti 100 sünnipäeva. Istutamisetöid tehakse kogukonnaga ühiselt talgude korras, millest on võimalik kõigil vabatahtlikel osa saada ja anda oma panus EV 100-ndaks sünnipäevaks. Igale talgulisele pakume peale ühist tööd ka talgusuppi;)

Juuni - august /puude transport Juuni - oktoober/ talgud (päev pannakse paika peale seda kui istikud on kohale toimetatud)

Abikäsi elupuude istutamisel

Algataja

MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R

MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R asutati 05.09.2006 a. MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R tegevuse eesmärgiks on noorsootöö korraldamine Mõisaküla linnas, ühiskonnavastaste hoiakute ennetamine noorte seas, noorte aktiviseerimine ja sotsialiseerimine ühiskonda, noortele suunatud ürituste ning koolitusprogrammide korraldamine, noorte kaasamine erinevatesse projektidesse, vanurite toetamine ja abistamine.