EV 100 ELUPUUD

EV 100 ELUPUUD

Kutsume kõiki kogukondlasi, külalisi ja lähedasi osalema talgutel, kus istutame 100 elupuud, et anda oma panus EV 100-ndaks sünnipäevaks. Igale talgulisele pakume peale ühist tööd ka talgusuppi!

 Elupuid on täpselt 100, mis sümboliseerib meie maa sünnipäeva vanust. Istutamistöid tehakse kogukonnaga ühiselt  Mõisaküla kodukandi esimesel päeval, s.o 02. augustil, algusega kell 12.00. Kõigi osalejate seas loositakse välja üks KAHEPÄEVANE KODUKANDI PILET,  kus esimesel õhtul,  peale taipoksi "Mõisaküla Fight 2018" võistlusi, esineb  Karl-Erik Taukar ja laupäeval ansambel "Kukerpillid"! Lisaks veel palju muud ja põnevat;)

TULE JA TEEME KOOS KINGITUSE EESTILE, MÕISAKÜLALE, ISEENDILE!

ÜHISTEGEMISES PEITUB ÕNN JA RÕÕM!

NB! Projekti rahastab - Eesti Külaliikumine Kodukant, Kogukondade EV100 taotlusvoor.

Juuli /puude transport 02. august, kell 12.00 talgud Mõisakülas - "EV 100 elupuud" istutamine

Vabatahtlikke abikäsi elupuude istutamisel

100 elupuu istutamine, mille tulemusel rajatakse 50 meetrine elupuuhekk noorte jalg/võrkpalliplatsi ja peatee vahele e. noortekeskuse ja kooli vaheline lõik (Pärnu tn.). Elupuudest heki rajamine on visuaalselt kaunis vaatepilt linna miljöös ning turvaline laste pallimängu mängimisel. Elupuid on täpselt 100, mis sümboliseerib tähendusega Eesti 100 sünnipäeva. Istutamisetöid tehakse kogukonnaga ühiselt talgute korras Mõisaküla kodukandi esimesel päeval, s.o 02. augustil, algusega kell 12.00.

NB! Projekti rahastab - Eesti Külaliikumine Kodukant, Kogukondade EV100 taotlusvoor.

Algataja

MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R

MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R asutati 05.09.2006 a. MTÜ Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R tegevuse eesmärgiks on noorsootöö korraldamine Mõisaküla linnas, ühiskonnavastaste hoiakute ennetamine noorte seas, noorte aktiviseerimine ja sotsialiseerimine ühiskonda, noortele suunatud ürituste ning koolitusprogrammide korraldamine, noorte kaasamine erinevatesse projektidesse, vanurite toetamine ja abistamine.

Kaasalööjad
Kasutaja Mirjam pilt
Mirjam
Kasutaja Kaido Seli pilt
Kaido Seli
Kasutaja Milvi Tiit pilt
Milvi Tiit
Kasutaja Viktor Siigur pilt
Viktor Siigur
Kasutaja Triin Teearu-Seli pilt
Triin Teearu-Seli