EV100 - EV200 Meie Tulevik

Meie kingime Eestile juubeliaastal näituse fotodest, kuhu on jäädvustatud 100 lapseootel Eesti ema nende eheduses ja siiruses. Nende emade beebid sünnivad just Eesti Vabariigi 100. sünniaastal.

Oma kingitusega tahame pühitseda lapseootust ja emadust ning väärtustada kõiki Eesti emasid ja lapsi vastavalt Eesti laste ja perede arengukava läbivale põhimõttele, et iga laps on väärtus. Näitus läheb üles näituse veebilehele www.wix.com/ev100beebi Lisaks veebilehele ilmub näitus digiajakirjana issuu.com lehel. Projekt EV100-EV200 Meie tulevik jäädvustab sümboolselt Eesti emade panuse Eesti riigi säilimisse ja arengusse. Samuti soovime kokku panna rändnäituse väljaprinditud fotodest. Iga foto suurus oleks A3, ühel postril 8 fotot, kokku 13 postrit (kollaazil), lisaks näitust tutvustav poster. Rändnäitus 100 lapseootel ema fotost võiks 2018. aastal kaunistada Eesti suurimaid sünnitusmaju, Tallinna Lennujaama ja muid atraktiivseid näitusepaiku. Et EV100 - EV200 Meie Tulevik ulatuks ka Eestist välja, tahaksime näituse üles panna ka naaberriikide sünnitusmajades. Nii aitab projekt teadvustada nii EV100 sünnipäeva kui ka Eesti emade panust selle riigi olemasolusse ja tulevikku aidates seeläbi ellu viia Eesti laste ja perede arengukava strateegilisi eesmärke.

Lisasime omapoolse täpsustava toetuse taotluse projekti teavitustegevuseks. https://kysk.ee/pakume-ev100-kingituste-tegijatele-toetusi-teavitustegevusteks

Algataja

My Organic Belly Baby

My Organic Belly Baby on mõeldud tulevastele ning juba lapsevanemateks saanud emadele, isadele. Antud lehelt leiad video-intervjuud oma ala spetsialistidega. -raseduse planeerimine -lapseootus aeg -sünnitus -imetamine -imiku iga (0-1a)