"EV100 Karikas" Tallinna Hipodroomil - 2 etapp

Tallinna Hipodroom kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks juubeliaastat läbiva võistluste sarja, milles osalevad meie kodumaa kiireimad kuumaverelised traavlid.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST RUS

Tallinna Hipodroom- on meie kodumaa ainus tegutsev hipodroom Tallinnas ja kõige vanim ning kõige aktiivsem hipodroom Balti riikides. Järgmine aasta tähistab Tallinna Hipodroom enda juubelit 95 aasta ning korraldab Eesti Vabariigi juubeli auks traavivõistluste sarja. Juubelivõistluste sarjas võtavad mõõtu meie kiireimad kuumaverelised traavlid. Meie hobuste kõrval kihutavad juubeliaasta tähistamiseks Rootsi ja Soome traavlid.
Kokku on planeeritud 8 etappi ja suur finaal. Etappide jooksul hobused korjavad punkte, mille alusel selgub kes saab finaali.
Teine "EV100 Karika" etapp toimub Tallinna Hipodroomil 19.05.2018 kell 13.00. Päeva jooksul on planeeritud Hipodroomi ajalooga ja võistluste reeglitega tutvustav mäng, ekskursioonid ja ratsutamine. Üritusel saavad osaleda kõik Tallinna linna elanikud ja külalised.
Sissepääs üritusele on tasuta.
Võistlussarja Suur Finaal peetakse 8.septembril.

Korraldaja

MTÜ TallinnaH Hipodroom

Tallinna hipodroom on Baltikumi vanim ja kõige aktiivsem traavispordirajatis. Selle ajalugu algab kohe pärast esimesest Maailmasõda. 15 korda aastas peetakse ühel Euroopa pikimal finišisirgel (270m) traavivõistlusi, mis on täis vürtsi ja sära. Võistluskalender on seotud rahvakalendriga ning sissepääs üritustele on tasuta.