EV100 kingitus: Volvo Estonia ja Neste kingivad teadlikkuma liikluskeskkonna enam kui 1000 lapsele

Volvo Estonia ja Neste Eesti on ühendanud jõu, et viia 2018. aastal liiklusohutuskoolitus Peatu, Vaata, Lehvita enam kui 1000 lapseni. Eesmärgiks sõbralikum ja turvalisem Eesti.

Volvo Estonia ja Neste Eesti viivad 2018. aastal läbi liiklusohutusprogrammi "Peatu, Vaata, Lehvita". Koolitusprogrammi eesmärgiks on tõsta laste ja juhtide teadlikkust, et tagada turvalisem ja sõbralikum liikluskeskkond. Koolitusprogrammi fookuses on lapsed ja veokijuhid, samas on programm abiks ka kõikidele teistele, kes igapäevaselt liikluses on.
Volvo Estonia ja Neste Eesti koolitajad on seadnud eesmärgi külastada vähemalt kahel korral kuus koole üle Eesti, et läbi teoreetilise ja praktilise programmi selgitada liiklemise põhitõdesid ja demonstreerida sõiduki juhi vaatevälja Volvo veoki kabiinis seda kogedes. Kui olete huvitatud koolitusel osalemast, siis palume sellest märku anda volvoestonia@volvo.com ja leiame sobiva aja. Ohutut liiklemist!

Koolitusi viime läbi ca kaks korda kuus, ajaliselt on graafik paigas kuni veebruarini, planeerime heal meelel pikalt ette.

Kõige paremini sobib "Peatu, Vaata, Lehvita" algklassidele ja veidi vanematele. Koolituseks on vaja klassiruum esitlustarvikutega ja parkla, kuhu mahuvad ohutult lapsed, veok ja haagis.

Algataja

Volvo Estonia OÜ

Volvo Estonia on Volvo grupi raskeveokite kaubamärgi esindaja. Eesti Vabariigi sünnipäevaks soovime koos Neste Eestiga kinkida riigile rohkem liiklusohutust ja meeldivama liikluskeskkonna läbi lastele (ja ka juhtidele) suunatud programmi Peatu, Vaata, Lehvita.