EV100 merekogukond turvalisemaks

Saame just sel aastal paaditäie päästjaid välja panna, koolitus on läbitud juba varem ja nüüd on olemas ka korralikud päästeülikonnad. 

Valmis!
Valmis!

Lahemaa merepäästeüksus asub Lääne-Virumaal ja selle piirkond on umbes 25 km ala Vainupeast kuni Viru-Nigula vallani välja. Merepäästeüksuses tegutsevad kohalikud inimesed, kelle südameasjaks on tagada turvalisem elukeskkkond merel, avatud on uusi sadamaid, lisandumas on veelgi. Tegevused merel on hoogustumas ja hea, kui piirkonnas on olemas vabatahtlik üksus, kes saab vajadusel operatiivsemalt appi minna.

Soetatakse 3 komplekti päästeülikondi, lisavarustuses on nuga, veekindel lamp, soe pesu. Ja oleme nii komplekteerinud ühe paaditäie päästjaid, et vajadusel igasuguse ilmaga merele appi minna.

Projekti elluviimist toetavad EV100 ja Eesti Külaliikumine Kodukant.

Asume tegutsema ja loodame peatselt kingituse valmis saada.

Algataja

MTÜ Lahemaa Merepääste Selts

MTÜ Lahemaa Merepääste Selts tegutseb vabatahtlikkuse alusel ja koosneb piirkonna inimestest, kes soovivad kaasa lüüa mereohutuse suurendamisel, on valmis osalema koolitustel, et saada vajalik väljaõpe ja vajadusel on valmis minema appi merele kas siis päästetöödele või õppustele. Osaletakse ka ennetustegevustes ja tutvustatakse mereohutust nii lastele kui täiskasvanutele.