EV100 Põltsamaa 18 sillal

 EV100 logo, mis tähistab ühtaegu nii 100 kui 18, viib Põltsamaa 18-le sillale.

 

Põltsamaa linna sünnipäeva 30. juunil tähistame sellel aastal kogu vallaga.  Eelpidu algab juba 29. juunil, mil toimub Põltsamaa lood IV “Mittsommer“ teine esietendus. Lossihoovi saabub Jakob Heinrich von Lilienfeld  ja taaselustub siinne elu 18. sajandil. Kohe peale etendust tasub seada sammud Naistesaarele, kus saab kohtuda Meeste väega. Saladusi valdavad MTÜ Kogemuste Rada ja Uue-Põltsamaa Mõisa OÜ. Tasub planeerida pikalt väljas olemist, võib juhtuda nii, et tegevust jätkub hommikuse joogani.

30. juunil ootavad valla elanikke ja külalisi Põltsamaa jõe kaunid 18 silda. Tegevust, avastamisrõõmu ja osaluselevust pakuvad Põltsamaa Vallavalitsus, Põltsamaa Ühisgümnaasium, spordiklubi Toonus-Sport, Kamari Haridusselts, Adavere Mõisa Selts, Põltsamaa Kunstiselts,  Jordani Kogudus, Jahimeeste Selts, Põltsamaa Raamatukogu koos lasteaedadega MARI ja Tõruke, Lustivere Külaselts, Põltsamaa Päästekomando, Jalgrattapood, Noortekeskus. Kõik, kes külastavad kõiki  sildu,  saavad sealt kleepsu oma talongile/kaardile ja osalevad õhtul loosimises. Loosimine toimub õhtuse peo ajal Roosisaarel. Roosisaarele on pered ja sõpruskonnad oodatud oma piknikukorvide ja tekkidega alates kell 19.00. Nagu sünnipäeval ikka saab tantsida, laulda ja sünnipäevalapse auks tooste öelda. Muusikat teeb ansambel Konterbant.

 

Põltsamaal tähistame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva 30. juunil Põltsamaa jõe 18 sillal. Tegevused saavad teoks kell 9 -17. Tegevust, avastamisrõõmu ja osaluselevust pakuvad Põltsamaa Vallavalitsus, Põltsamaa Ühisgümnaasium, spordiklubi Toonus-Sport, Kamari Haridusselts, Adavere Mõisa Selts, Põltsamaa Kunstiselts,  Jordani Kogudus, Jahimeeste Selts, Põltsamaa Raamatukogu koos lasteaedadega MARI ja Tõruke, Lustivere Külaselts, Põltsamaa Päästekomando, Jalgrattapood, Noortekeskus. Kõik, kes külastavad kõiki  sildu,  saavad sealt kleepsu oma talongile/kaardile ja osalevad õhtul loosimises. Loosimine toimub õhtuse peo ajal Roosisaarel. Roosisaarele on pered ja sõpruskonnad oodatud oma piknikukorvide ja tekkidega alates kell 19.00. Nagu sünnipäeval ikka saab tantsida, laulda ja sünnipäevalapse auks tooste öelda. Muusikat teeb ansambel Konterbant. Siödasid tutvustav kaart on saadaval alates 18. juunist Põltsamaa Kultuurikeksuses ja Põltsamaa Vallavalitsuses ning ilmub Põltsamaa vallalehe vahel. Täpsem info - Põltsamaa Kultuurikeskuse porjektijuht Anzelika Valdre, anzelika@kultuurikeskus.eu, tel 53737735

Algataja

Põltsamaa Vallavalitsus