EV100 raamatusari köidab kokku Eesti sajandi lood Avaldatud: 06.02.2018

19. veebruaril esitlevad ajaloolased Mart Laar ja Toomas Hiio ühistööna loodud suurteost «Eesti riigi 100 aastat». Teos juhatab sisse 44 raamatust koosneva EV100 raamatusarja, mis toob juubeliperioodil lugejateni tervelt 44 raamatut, milles räägitakse lahti Eesti riigi arengulugu.

Allikas: kirjastus Post Factum

EV100 juhtrühma liikme Tiit Pruuli sõnul on raamatusarja haare väga lai. «44 teost kajastavad Eesti elu meditsiinist kultuuri ja moeni, ning teemadest kirjutavad oma valdkondade tõelised eksperdid,» seletas Pruuli.

Raamatusarja teemad valiti EV100 juhtrühma ja raamatusarja kolleegiumi koostöös. Kolleegiumi koosseisu kuulusid Mart Orav, Aleksei Lotman ja Peeter Saari. Teoste autoriteks on Eesti eri valdkondade asjatundjad, kelle hulka kuuluvad näiteks Mart Kalm, Ene-Margit Tiit, Toivo Meikar ja paljud teised eksperdid.

Raamatusarja kirjastab AS Eesti Meedia kirjastus Post Factum.

«Tagame, et igal soovijal on võimalus huvipakkuv teos taskukohase hinnaga kohe ilmumisel või ka ette tellides osta,» lubas AS Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann.

EV100 raamatusari on müügil alates 16. veebruarist Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes ning Eesti Meedia klienditeenindustes üle Eesti. Raamatute ettetellimine ja esitluste info leiab SIIT.

Tutvu EV100 raamatusarjaga.

Valik raamatuid EV100 sarjast

Kõik uudised