EV100 sünnipäevaks lasteatraktsioonid Käesla külaväljakule

21. juulil 2018 a. peab Käesla kogukond EV100 sünnipäeva. Selle puhuks soovime kinkida kogukonna noorematele lasteatraktsioonid Käesla külaväljakule.

Idee on saanud alguse kogukonna väiksematele mõeldes. Kui varasemast sai kogukonnale tehtud kingitus 100 puuskulptuuri seentena siis sellest on välja kasvand kingitus elujõulisema kogukonna alustaladele - rõõmurullidele, meie lastele ja lastelastele. Nii otsustati teha kingituseks Käesla külaväljakule laste oma seenemaailm. Mis on looduslähedane, turvaline ja ainulaadne ning paneb laste silmad särama. See annab võimaluse vanematel rohkem aega veeta külaväljakul, see paneb vanaemad- vanaisad liikuma külaväljakule, see annab põhjuse eripõlvkondadel olla koos. EV100 on ajalooline sündmus ja kui nüüd tehtud kingitus ei pruugi igavesti kesta materiaalselt, jääb ta ometi kestma meie südamesse, meie hinge ja mällu ning läbi kogetu ning jäädvustuste ka tulevastele põlvedele sest just lapsepõlve soojad mälestused ja kogemused on kauakestvad. Selle vahva idee teostamisel oleme tänulikud  MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukandile, kes kuulutas välja Kogukondade EV100 taotlusvooru ja kellele omakorda andis raha Vabaerakond.  Seda ilusat ja toredat tahet, et maal elu kestaks,  soovime omakorda jagada kõigiga, kes meie juurde satuvad!

Tulge meile külla!

 

 

Oma ideed oleme realiseerima asunud 1. juunist ja soov on valmis saada 21. juuliks. Projekt lubab pikemat aega, seega teeme rahulikult, peaasi, et korralikult. Suve lõpuks peaks kõik valmis olema.

Vajame abi tehnilistes küsimustes ja turvalisuse tagamisel.

Algataja

MTÜ Käesla Arenguselts

MTÜ Käesla Arenguseltsis on 16 aktiivset liiget, kes seisavad oma väikese küla elukeskkonna ja külaelu aktiivsuse eest. Nüüd valmistame koos ette EV 100 sünnipäevaks 100 puuskulptuuri , eelistatuna just seenekujud, mis valmistaksid kogukonnale rõõmu nii istepinkidena, kui laudadena ja oleksid atraktiivsed silmale. Seltsil saab 2018 aastal 15 tegutsemis aastat ja nii ongi plaanis pidada maha suur ühine sünnipäevapidu: EV 100, MTÜ Käesla Arenguselts 15 ja Käesla küla kokkutulek. Ees ootab suur kogukonna pidu. Kõik on oodatud nii ettevalmistustele kui ka peole!!! Tule sina ka!