EV100 sünnipäevaks lasteatraktsioonid Käesla külaväljakule

21. juulil 2018 pidas Käesla kogukond EV100 sünnipäeva. Selle puhuks kinkisime kogukonna noorematele lasteatraktsioonid Käesla külaväljakule.

Valmis!
Valmis!

Väike küla, Käesla Saaremaal, on saanud valmis lastele mõeldud vahva Seenemamma mängunurga. Seenemamma on mõelnud erinevate vanusegruppide peale, et igalühel oleks midagi teha või leida. Kas või omaenda olemist olla. Kui juba jalg tatsub, siis tasub teekond Käesla külaväljakule ette võtta.
Ootamas on järgmised atraktsioonid:
1. Puravikupoisi ronimispüramiid
2. Seenelaste ronimistoru (koht, kus hea niisama passida)
3. Seenepreilide lemmikkiik
4. Seenemamma tasakaalukiik (siin juba võivad emmed-issid ka kiikuda, kas või terve pere)
5. Seenelaste mängumaja koos liumäega. 

See kena kingitus on saanud teoks läbi projekti tänu külaliikumisele Kodukant ja Käesla kogukond on kinkinud selle oma rõõmurullidele Eesti Vabariigi sünnipäevaks. Ei ole nagu midagi erilist, aga samas nii eriline.

Oma ideed oleme realiseerima asunud 1. juunist ja soov on valmis saada 21. juuliks. Projekt lubab pikemat aega, seega teeme rahulikult, peaasi, et korralikult. Suve lõpuks peaks kõik valmis olema.

Vajame abi tehnilistes küsimustes ja turvalisuse tagamisel.

Seenemamma mänguväljakul on avatud järgmised atraktsioonid:

Puravikupoisi ronimispüramiid'

Seenelaste ronimistoru

Seenepreilide lemmikkiik

Seenemamma tasakaalukiik

Seenelaste mängumaja koos liumäega.

Algataja

MTÜ Käesla Arenguselts

MTÜ Käesla Arenguseltsis on 16 aktiivset liiget, kes seisavad oma väikese küla elukeskkonna ja külaelu aktiivsuse eest. Nüüd valmistame koos ette EV 100 sünnipäevaks 100 puuskulptuuri , eelistatuna just seenekujud, mis valmistaksid kogukonnale rõõmu nii istepinkidena, kui laudadena ja oleksid atraktiivsed silmale. Seltsil saab 2018 aastal 15 tegutsemis aastat ja nii ongi plaanis pidada maha suur ühine sünnipäevapidu: EV 100, MTÜ Käesla Arenguselts 15 ja Käesla küla kokkutulek. Ees ootab suur kogukonna pidu. Kõik on oodatud nii ettevalmistustele kui ka peole!!! Tule sina ka!