EV100 ürituste sari 270le lasteaialapsele!

Sokisahtel teeb valmis EV100 sünnipäevasokid - iga sokipaari pealt läheb 50 senti kahele lasteaiale, kes kogu õppeaasta vältel korraldavad lastele EV100 ürituste sarja.

Sokisahtel teeb valmis EV100 sünnipäevasokid - iga sokipaari pealt läheb 50 senti kahele lasteaiale - Viimsi valla Laanelinnu ja Tallinna Rõõmutarekese lasteaiad, kes kogu õppeaasta vältel korraldavad lastele EV100 ürituste sarja. Läbi õppeaasta toimuvad erinevad ettevõtmised, mis tutvustavad lastele EV100 olulisust ja tähtsust läbi Eesti ajaloo, looduse, väljasõidu, teatrietenduse või läbi mõne muu vahva tegevuse. Ikka selleks, et meie järeltulev põlvkond teaks Eesti Vabariigi minevikku ja olevikku ja kannaks tulevikus hoolt meie Eesti eest!
Toome rõõmu ja tegevust läbi sünnipäeva-aasta 270le lasteaialapsele! Elagu Eesti!

Algataja

Sokisahtel OÜ

Meie siin Sokisahtlis armastame sokke! Ja nii juba aastast 2009. 100% Eesti ettevõte mis hoiab sinu jalad soojas ja lisaks ka ilusad! Sokke leidub meil igale maitsele ja beebist vanaisani. Sokid-sukad ei pea olema ainult sini-must-valged vaid võivad olla ka maasikapunased, rohu-rohelised või hoopis sama kirjud kui Eestimaa suvi.