FAT rattamatk ja suplus rabajärves

Eesti Matkaliidu liikmesorganisatsiooni juubelimatk.

EST

10.juunil kell 11.00 ootame kõiki huvilisi FAT ratastega matkama Põhja-Kõrvemaa põnevale maastikule!

Koguneme Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kell 10.45. Matka kestvus on kuni 2 tundi. Matka pikkus kujuneb vastavalt matkagrupile. Kõigil soovijatel on võimalus matka käigus ka rabajärves üks värskendav suplus teha!

Matka hind 20 €/täiskasvanu. Hind sisaldab retkejuhiga matka ning ratta ja kiivri renti. Matka eest saab tasuda koha peal sularahas või maksekaardiga.

Soovitused enne matka!

Söö korralikult hommikusööki. Riietu sportlikult, et vajadusel saad riideid vähemaks võtta. Võta kaasa seljakott, ujumisriided ja rätik, pane kotti ka väike energia-amps ja fotoaparaat.

Küsimuste korral võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Palume eelnevalt registreeruda meie kodulehe kaudu - http://www.korvemaa.ee/tavavorm/fat-rattamatk-ja-suplus-rabajarves-10-06...

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.