FAT rattamatk Kõrvemaal

Kutsume Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistama sportlikult ja hoogsalt, paksurattalistel jalgratastel. See on elamus ja mälestus, mis jääb kestma aastateks!

EST

Ootame huvilisi pühapäeval, 2.detsembril kl 13.00  FAT ratastega matkama!

Ootame kõiki FAT ratastega seiklema – Põhja-Kõrvemaa künklik maastik on justkui loodud rattamatkadeks. Ning lumi teeb matka ainult põnevamaks! Matkaja panevad liivased rajad ja kõrgustesse küündivad künkavallid mõnusasti proovile, aga arvestame matkajate võimekusega ja hoolitseme selle eest, et retk oleks nauditav.

Matka hind 20 €/täiskasvanu. Hind sisaldab retkejuhi teenuseid, vajalikku varustust ja saunatamist peale matka.

Matk algab Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusest kell 13.00. Matka kestvus kuni 2 tundi (sõltuvalt ilmastikust)

Soovitused enne matka!

Söö korralikult hommikusööki. Riietu sportlikult ja kihiti. Võta kaasa seljakott ja pane kotti ka väike energia-amps ja veepudel.

NB! Võta kaasa ka saunatamiseks vajalik.

Matk kuulub Eesti Vabariik 100 juubelimatkade programmi. Vaata kõiki matkasid www.ev100.ee/et/juubelimatkad

 

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.