FAT rattamatkad Kõrvemaal

Kutsume Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistama sportlikult ja hoogsalt, paksurattalistel jalgratastel. See on elamus ja mälestus, mis jääb kestma aastateks!

EST

Ootame kõiki FAT ratastega seiklema – Põhja-Kõrvemaa künklik maastik on justkui loodud rattamatkadeks. Matkaja panevad liivased rajad ja kõrgustesse küündivad künkavallid mõnusasti proovile, aga arvestame matkajate võimekusega ja hoolitseme selle eest, et retk oleks nauditav. 

FAT ratastega saab matkale minna ka talvel, kuni 10 cm paksuse lumega. 

Matk grupile ettetellimisel. Hind kuni 10-le 280 €, iga järgnev osaleja 25 €.

Hinnad sisaldavad matkamist koos retkejuhiga ning selleks vajalikku varustust (ratas koos kiivriga). Palume riietuda ilmastikule vastavalt.

Lisainfo ja broneerimine e-postil info@korvemaa.ee

 

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.