FC Taritu jalgpallurite võidukarikate kapp

Me tahame ka edaspidi tunda uhkust oma jalgpallurite, oma inimeste, oma kandi, oma Eesti üle.

Valmis!
Valmis!

FC Taritu edulugu Saaremaal ja ka Mandri-Eestis on kestnud juba kümme aastat. Milliseid emotsioone on nad kinkinud meie kandi inimestele, noortele ja vanadele! Kui palju poisse ja tüdrukuid on nakatunud jalgpallipisikuga! Väikese kogukonna entusiastlikud jalgpallurid teevad trenni, osalevad turniiridel ja tihti tulevad koju võiduga.

FC Taritu jalgpallurid on kõik pärit Taritu kandi kodudest. Lapsed ja noored tegelevad spordiga ning suhtlevad omavahel, nii süveneb kodukohatunne. Aktiivseid mängijaid on hetkel 15 inimese ringis. Suvel toimuvad treeningud lastele, seega hoolitsetakse ka järelkasvu eest. Trennides osalejaid on umbes 20. Isad-emad ja kõik lähedased võivad olla rahulikud – on olemas see miski, mis viib noore inimese tähelepanu ekraanidelt kõrvale, nende laps viibib turvalises keskkonnas.

Kogukond on väga uhke, et  lapsed ja noored on aktiivsed ja toovad meie kandile tuntust. Kahjuks ei ole karikakogu võimalik uhkustundega presenteerida, sest puudub karikatele sobiv vitriinkapp. Ka mängijatele endale on motiveeriv, kui karikad on nähtaval kohal.

Võidukarikate kapi soetamist rahastas Eesti Külaliikumine Kodukant, Kogukondade EV100 taotlusvoor.

Algataja

MTÜ Taritu Arenguselts