Festival "Virmalised"

“Virmalised” on Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud, Eesti klassikalist ning kaasaegset muusikat ühendav festival, mis on pühendatud Eesti klaverimuusikale läbi sajandi.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

“Virmalised” on Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud, Eesti klassikalist ning kaasaegset muusikat ühendav festival. Virmaliste kujund on läbiv nii Eesti muusikas kui Eesti kultuuris üldiselt. Eesti Pianistide Liidu ja Eesti Interpreetide Liidu ühistööna sündiv muusikaline suursündmus on pühendatud Eesti klaverimuusikale läbi sajandi. Esinevad pianistid Mihkel Poll, Ralf Taal, Sten Heinoja, Irina Zahharenkova, Johan Randvere, Sten Lassmann, Mati Mikalai, Kai Ratassepp, Tanel Joamets, Peep Lassmann, Marko Martin, Maksim Štšura, Age Juurikas, Kristiina Rokasevitš, Kristi Kapten, Ivari Ilja. Kontserdid toimuvad 12., 14. ja 16. veebruaril 2018 kell 19 Estonia kontserdisaalis.

Korraldaja

Eesti Interpreetide Liit

Eesti Interpreetide Liit on mittetulundusühinguna tegutsev loomeliit, mille liikmeteks on muusika alal tegutsevad loovisikud. Eesti Interpreetide Liit asutati 3. detsembril 1998. aastal ja on muusikute vabatahtlikkusel põhinev organisatsioon. Liidu liikmed võivad olla kõik Eestis ja ka väljaspool Eestit tegutsevad professionaalsed interpreedid – solistid, kammermuusikud, orkestrandid ja dirigendid.

Märksõnad: