Firmade Jalgpall 2018

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva-aasta auks korraldatakse 25. augustil hoogne jalgpalliturniir ettevõtetele, et veeta üheskoos sportlik päev. Üritusele on oodatud kuni 100 ettevõtet!

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

EV100. sünnipäeva-aasta puhul korraldatakse ettevõtetele ühine jalgpallipidu. Turniiri eesmärk on pakkuda ettevõtetele võimalust veeta üheskoos aega läbi põnevate jalgpallikohtumiste ning tunda rõõmu sportlikust päevast, mis kulmineerub ühise koosviibimisega. Kohapeal on olemas nii toitlustus- kui lasteleala. 

  • 8.00 – Võistkondade registreerimine
  • 9.00-13.00 – Alagrupi mängud
  • 13.00-14.00 – Lõuna paus
  • 14.00-19.00 – Play-off mängud
  • 21.00 – Ühine koosviibimine   (parimate autasustamine ja esinejad)

ETTEVÕTETE TÄNAV

Võimalus reklaamida oma ettevõtet/ toodet. Võib jagada brošüüre, infolehti – kohapealne müük ei ole lubatud. Ettevõtte logoga telgi paigutamise võimalus (max. mõõdud 3m x 3m).

TOITLUSTUS

Kohapeal olemas lisatasu eest toitlustus. Ettevõtetel on võimalus lõuna eelnevalt ette tellida.

LASTEALA

Joonistamise  ja jalgpallimängimise ala. Lisatasu eest batuutidel hüppamise võimalus.

JÄTKUPIDU

Võistkondade autasustamine ja ühine koosviibimine klubis Hollywood (Vana-Posti 8). Koosviibimise muudab meeleolukaks üllatusesineja ning pakutakse söögi- ja joogipoolist. Turniiri ametlik jätkupidu kestab kuni kella 23:00, pärast mida avatakse uksed kõikidele külastajatele.

ESMAABI

Turniiril on olemas pädevad isikud, kes vajadusel abistavad meditsiiniliste oskustega.

MÄNGIJATE OSALEMINE TURNIIRIL

Naiste ja meeste turniiril võib võistkonda kuuluda esindaja/töötaja, kes on palgal registreeritud ettevõttes. Rangelt on keelatud kaasata võistkonda inimene, kes ei tööta registreeritud võistkonnas. Tagajärjeks diskvalifitseeritakse võistkond turniirilt. Jalgpalliturniiril pole mängijatel lubatud turniiril mängida rohkem kui ühes võistkonnas. Juhul kui eiratakse reeglit, diskvalifitseeritakse mängija turniirilt ning reeglit rikkunud võistkonna mäng tühistatakse. Turniiri tabelisse märgitakse tulemus -/+ võistkonna kahjuks.

KONTAKT

Turniiri peakorraldaja  Vallo Lokko +372 556 10159 

NB! Registreerimine toimub läbi kodulehekülje sporditurniirid.ee

Korraldaja

Vallo Lokko