Tasuta ekskursioonid Viru hotelli KGB muuseumis

24. veebruaril teeb Viru hotelli KGB muuseum kingituse Eestile ning kl 16:00 ja 17:30 on toimuvad tasuta eestikeelsed ekskursioonid.

Kogupereüritus
EST

24. veebruaril teeb Viru hotelli KGB muuseum kingituse Eestile ning kl 16:00 ja 17:30 on toimuvad tasuta eestikeelsed ekskursioonid. Palume huvilistel reserveerida kohad e-maili: viru.reservation@sok.fi või telefoni 6 809 300 teel. Ekskursioonid algavad Viru hotelli fuajeest ning kestavad 1 h.

Hiljuti täitus 7. aastat päevast, mil külalised legendaarse Viru hotelli sajajasele 23. korrusele uudistama pääsesid. Tänaseks on Viru hotelli ajaloo, KGB ning nõukogude argipäeva absurdilugude maailmaga on tutvunud juba üle 230 000 külastaja ning muuseumi tegevusi on kajastanud üle 300 välismaise meediakanali. Muuseum on võitnud Tallinna turismiteo auhinna ning Tripadvisor on valinud muuseumi Eesti muuseumide TOP-is kuuendale kohale.
Muuseumi seitsmeldal sünnipäeval jõudsid läbi õnneliku kokkusattumuse meieni kaks algupärast Viru hotelli fuajee nahast tumbat ning 1980ndate lõpul tubades olnud televiisor. Uued eksponaadid on kõikidele külalistele muusemis vaatamiseks. Tule pere või sõpradega ja tähistame koos Eesti juubelit!

Korraldaja

Sokos Hotels Tallinn

Sokos Hotels Tallinn hõlmab kahte südalinna hotelli - Original Sokos Hotel Viru ja selle kõrval asuvat Eesti disaini ja lugude hotelli, Solo Sokos Hotel Estoriat. Hotelle opereerib SOK kontserni tütarfirma AS Sokotel. Estoria hotellis on 93 hotellituba, Virus on tube 423, lisaks on kompleksis linna suurim konverentsikeskus, Eesti esimene hotellimuuseum, show & dinner restoranis Merineitsi, restoran Amarillo ja ööklubi Cafe Amigo. Hotellikompleksil on pool miljonit külastust aastas.