Fotovõistlus: 100 aastat tööd Eesti heaks

Võistlusele laekunud fotode abil soovime teha pildilise aegrea, kuidas on töötamine Eestis saja aasta jooksul muutunud

Sel aastal tähistab Eesti 100. sünnipäeva. Aasta lõpus, detsembris täitub 100 aastat Tööinspektsioonil. Loeme oma sünnipäevaks 14. detsembrit, mil määrati ametisse esimesed töökaitsekomissarid. Juubelite tähistamiseks kuulutab Tööinspektsioon välja fotovõistluse.

Töö on eestlaste jaoks märgilise tähendusega. Aegade jooksul on töötamine väga muutunud – põllult ja suurtest vabrikutest on inimesed üha enam kolinud kontoritesse arvutite taha. Ja arvutid on samas kolinud põllule ning tootmisettevõtetesse. Soovime võistlusele laekuvate tööde abil teha pildilise aegrea, kuidas on töötamine Eestis saja aasta jooksul muutunud.

Fotovõistlusele on oodatud fotod, mis tehtud ajavahemikus 1918-2018 ja kus kujutatakse inimesi töötamas, hobuvankreid, parvetajaid, ehitusobjekte, ettevõtteid, artelle, tootmiskombinaate, kaevandusi – kus ja kuidas iganes Eestis selle aja jooksul tööd on tehtud. Parimad fotod jõuavad näitusele ning Tööinspektsiooni järgmise aasta kalendrisse.

Fotod võib saata aadressile infokiri|ät|ti.ee kuni 1. septembrini. Palume lisada informatsiooni pildil kujutatu kohta - millal ja kus foto on tehtud, kes on pildil, millist tegevust on kajastatud jne.

Lisainfot leiab siit: http://ti.ee/est/meedia-trukised-statistika/teavitustegevus/uritused/fot...

Fotod on oodatud e-posti aadressile infokiri|ät|ti.ee kuni 01.09.18. Saadetud fotod jõuavad näitusele ning parimad fotod kaunistavad Tööinspektsiooni 2019. aasta kalendrit

Palun saatke meile palju põnevaid fotosid!

Algataja

Tööinspektsioon

Tööinspektsiooni ülesanne on aidata luua kindlustunnet tööelus osalemiseks. Nõustame töötajaid ja tööandjaid tööelu puudutavates küsimustes ning viime läbi järelevalvet, et Eestis oleks ohutu töötada ning töö tegijate tervis oleks hoitud.

Märksõnad