GEORG OTS JA OLAVI VIRTA - KAKS KUNINGAT

GEORG OTS JA OLAVI VIRTA - KAKS KUNINGAT Muusikaline rännak kahe armastatud solisti laulude maailma

Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Georg Ots ja Olavi Virta – kaks kuningat. Muusikaline rännak kahe armastatud solisti laulude maailma

Soome tähistas 100. juubelit möödunud aastal, nüüd on omakorda aeg pidada Eesti 100. sünnipäeva. Georg Ots (1920-1975) on Soomes olnud läbi aegade üks tuntumaid eestlasi, kui mitte kõige tuntum. Tema nimi toob paljudele esimesena meelde Saaremaa valsi, mille heliloojaks on legendiks saanud Raimond Valgre. Georg Otsa esimene soomekeelne plaat ilmus aastal 1957 ning saavutas enneolematu populaarsuse. Koos Olavi Virta plaadistustega säras eestlase muusika põhjanaabrite müügiedetabelite tipus. 

Olavi Virta (1915-1972) oli Georg Otsa eakaaslane, ta on üks kõige enam plaate välja andnud artist Soomes. Paljud Olavi Virta poolt esitatud lauludest on saanud kergemuusika tõelised klassikud. 

Viru hotelli Merineitsi restorani kontsertidel teeme muusikalise ajarännaku kahe armastatud solisti laulude maailma. Laule tõlgendavad suurepärased solistid Rainer Vilu (Georg Ots) ja Jani Koskinen (Olavi Virta). Lauljaid saadab viieliikmeline orkester. 

Kontsertidel pakub Eesti ainus Show & Dinner restoran Merineitsi buffet-stiilis õhtusöög.  Avatud on baar. 

”Georg Ots ja Olavi Virta – kaks kuningat” konserdid Viru hotelli Merineitsi restoranis: 
20.07 kl 19 
21.07 kl 14 ja kl 19
22.07 kl 18
Õhtusöök algab 1,5 h enne kontserti. Kontsert kestab 2 h ning toimub kahes osas ühe vaheajaga (30 min). 

”Georg Ots ja Olavi Virta – kaks kuningat” kontserdi korraldaja on ÄäniDynamo Oy / Ristal International OÜ koostöös Original Sokos Hotel Viruga.

Tulge veetke unustamatu õhtu heas seltskonnas ja elavat muusikat nautides!

Piletid:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/show/georg-ots-ja-olavi-virta-kaks-kuningat-kaksi-kuningasta-two-kings-57112/

viru.ee

tiketti.fi

Korraldaja

Äänidynamo Oy