Germundi Sajandi segu uuendab sünnitustube!

Germund tegi Eesti Vabariigi sünnipäevaks juubelitoote Sajandi segu, mille müügilt kogume teie abiga raha Eestimaa sünnitusmajades koduste ja hubaste sünnitustubade loomiseks.

Sajandi segu on kenas sini-must-valges pakendis pidulik segu kuivatatud marjadest, banaanilaastudest ja pähklitest. Selles maiuspalas on kasutatud ainult ''Premium'' kvaliteediklassi ehk suurimaid ja maitsvamaid koostisosi. Toodetud Eestis! Ostes Sajandi segu, saab igaüks aidata kaasa eestimaa sünnitusmajades sünnitustubade hubaseks ja koduseks muutmisele. Hubase ja kodulaadse sünnitustoa konseptsioon on läänes laialt leviv, kuid ei ole veel kahjuks Eestisse jõudnud. Eesmärk on ehitada sünnitustuba selliselt, et seal oleks nii vähe viiteid haiglale, kui üldse võimalik - kogu hetkel mittevajalik aparatuur on peidus, seintel on maalid, sisekujundus ning mööbel on hubane (mitte haiglalaadne ega minimalistlik), olemas on kõik vajalik sünnitava naise ning värske isa mugavaks äraolemiseks (vann, mugav vetsu ja dušširuum, diivan, kotttool, võimlemispall, muusikavõimalus jne). Kõik see loomulikult kooskõlas sünnitusmaja nõuetega, mis tagavad sünnituse turvalisuse nii emale, kui ka lapsele. Selline sünnituskeskkond vähendab sünnitaja stressitaset, mis omakorda muudab sünnituse loomulikumaks ning sujuvamaks, mõjutades otseselt ka sündiva lapse stressitaset. Madalam stressitase tähendab väiksemat südametõrgete riski ning mõjutab kindlasti kõigi sünnituses osalejate suhtumist lapse saamisesse. Teeme seda selleks, et meie sekka sünniks rohkem terveid ja õnnelikke eestimaalasi! Aita aidata! Sajandi segu 300g - ostes toetad 30 sendiga. Sajandi segu 90g - ostes toetad 10 sendiga. Meie soov on EV100 programmi kestvuse jooksul (ca 3 aastat), renoveerida üks sünnitustuba 6 sünnitusmajas üle Eesti. Et kõigil eestimaalastel oleks võimalus omas Eestimaa nurgas uudset sünnitustuba kasutada. Heategevusprojekti aitab ellu viia Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond. Tooted leiate Germundi e-poest ning varsti ka kõigist hästi varustatud toidupoodidest üle Eesti. www.germund.ee

2017 aasta lõpus korraldame konkurssi sisearhitekti leidmiseks sünnitustubade kujundamiseks ja tehniliste jooniste koostamiseks ehitajale. 2018 aasta alguses teeme valmis Pelgulinna Sünnitusmajas hubase ja kodulaadse sünnitustoa. Edasised sünnitusmajad ning nendes tehtavate uuenduste aeg sõltub Sajandi Segude müügist.

Ostke Sajandi Segusid! Jagage Sajandi Segu kohta infot pähklisõpradele! Soovitage meid võimalikele edasimüüjatele! Kinkige Sajandi Segu väliskülalistele. Hankige Sajandi Segu suurüritustele.

Algataja

Germund Hulgi OÜ

Germund Hulgi OÜ on ainukene üdini eestimaine suur pähkleid, seemneid ja kuivatatud puuvilju maale toov ettevõte. Kõik Germundi tooted on valmistatud Eestis - röstime, soolame, segame segud ja pakendame Eestis. Meie tootevalikuga saate tutvuda siin: www.germund.ee