Globaalse eestlaste portaal: GlobalEstonian.com

Ülemaalimsete eestlaste koduleht ja portaal, kuhu kuuluvad Eesti organisatsioonid, grupid, üritused ja sündmused.

Globaalne Eestlane on globaalne portaal, et leida ja saada ühendust kõigega, mis Eestiga seotud üle maailma. See on eraisikute arendatud mittetulunduslik lahendus probleemile, mis tuvastati ühel Toronto Eesti kogukonna koosolekul: vajadus veebiressursi järele, millega tuua eestlasi kõikjal – Kanadas, Põhja-Ameerikas, Euroopas ja kogu maailmas – ühte virtuaalsesse ruumi.

MIDA SAAVAD GLOBAALSED EESTLASED TEHA?

GRUPID
Eesti organisatsioonidel ja gruppidel üle maailma on võimalus luua oma võrguruum foto- ja videode galeriidega ning uudiste ja üritustega, mida nad saavad jagada kohalikult ja globaalselt.

E-RESIDENT
E-residentidel on võimalus avastada kohalikke Eesti kogukondi, gruppe ja üritusi interaktiivse kaardi ja otsingu funktsionaalsuse (functionality) kaudu. Äri- ja muud teated (listings) on tasuta kõikidele kasutajatele. Globaalne eestlane loodab tulevikus ühendada e-residentsuse funktsionaalsust kättesaadavate API-dega.

AJALUGU
Eestlastel üle maailma on võimalik üheskoos koguda ja kaardistada oma ajalugu meie ajaloo portaalis Kultuurirajad

ÜRITUSED
Kasutajatel on võimalus luua Eesti üritusi ja jagada neid sotsiaalmeedia vahendusel ja sängitada teavet teistele võrgulehtedele. Koorid, rahvatantsijad, muusikud ja teised saavad kasutada seda tasuta vahendit, et reklaamida nende üritusi nii kohalikule kui ka globaalsele publikule.

ÄRI, TÖÖ & VÕIMALUSTE TEATED
Kasutajad saavad lisada tasuta reklaami tööpakkumistest, vabatahtlikust abist, ärivõimalustest, osta ja müüa esemeid ja kõike muud.

UUDISED
Gruppidel, organisatsioonidel ja üksikisikutel on võimalus laadida üles oma uudiseid ja jagada neid teiste organisatsioonide ja meediaväljaannetega.

 

GlobalEstonian.com on valmis ja ootab kasutajaid!

Oleks vaja, et globaalsed eestlased liituksid GlobalEstonian.com'iga ja uuriksid, kas nende organisatsiooni või grupi info on juba portaalis, ning vajadusel laadiksid info sinna.

Algataja

Marcus Kolga

Olen Torontos sündinud eestlane, Emmaste ja Ridala päritoluga.

Kaasalööjad
Kasutaja kofi sika LATZOO pilt
kofi sika LATZOO