Grete Maine isikunäitus Pääsküla raamatukogus

Tallinna Pääsküla raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Novembrikuus on Pääsküla raamatukogus Grete Maine maalide näitus "Püüdes Tähtede Hiilgust".

"Mulle meeldib väga istuda omakeskis laua taga, laulukest ümiseda ja koos ustava pintsliga tuua paberile inimesi ja emotsioone. Nad muutuvad juba esimeste tõmmetega elusateks ja ei ole harv juhus, kui ma nendega isegi räägin. Omamoodi nad isegi vastavad mulle, muutudes ajapikku üha täiuslikemaks ning mulle kallimateks.

Juba mitu aastat minu alles viitteist talve näinud elust olen imetlenud näitekunsti ja Hollywoodi ajatuid, legendaarseid Tähti. Oma kunstis austan neid andekaid ja kauneid inimesi, kes on maailmale pakkunud ilmatul hulgal seiklusi, hingerõõmu ja ka -valu ning ääretult palju meelelahutust.
Oma kunstis austan neid andekaid ja kauneid inimesi, kes on maailmale pakkunud ilmatul hulgal seiklusi, hingerõõmu ja ka -valu ning ääretult palju meelelahutust."

 

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!