Hansabuss viib avastama Tallinna väärikat ajalugu seiklusrikka linnatuuriga Tallinn City Tour koos parimate muuseumidega

Kingime EV100 puhul Eesti lastekodude ja lastekülade lastele seiklusrikka linnatuuri Tallinn City Tour HOP-ON HOP-OFF bussiga ja külaskäigu Tallinna populaarsematesse muuseumidesse.

Valmis!
Valmis!

Kingitus sünnib koostöös Eesti Kunstimuuseumi (KUMU Kunstimuuseum, Kadrioru Kunstimuuseum, Mikkeli muuseum, Niguliste muuseum, Adamson-Ericu muuseum), Tallinna Teletorni ja Eesti ajaloomuuseumiga (Maarjamäe loss, Filmimuuseum). Kõik Eesti lastekodud ja lastekülad saavad kingitust kasutada perioodil: 14.02.2018-30.04.2018 ja 1.10.18-30.04.2019.

Algataja

Hansabuss AS

Hansabuss AS on Hansa Gruppi kuuluv ettevõte, mis pakub bussiteenust peamiselt Baltikumis ja Põhja-Euroopas. Hansabuss AS on olnud kõrgetasemelise tellimusveo teenuse teerajaja Eestis. Alates 2005 aastast opereerib Hansabuss Tallinna ja Riia südalinnas ka HOP-ON HOP-OFF Londoni stiilis kahekordsete punaste bussidega pakkudest turistidele võimalust audiogiidiga ajaloorännakuks 10 erinevas keeles.