Hiiumaa 1. Öölaulupidu

Eesti rahvas on kogu aeg laulnud. Saare rahvas on sündinud laulu sees. Soovime laulda oma Eestile sünnipäevaks oma , hiiumaist laulu. Nii kövasti, et ka Saaremaale oleks kuulda.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Toimub 1. Hiiumaa Öölaulupidu. Korraldab MTÜ Putkaste Külaselts. Üritus toimub 18.08.2018. Idee on lihtne. Seda üritust ei ole veel Hiiumaal olnud ja millal siis veel palju laulda, kui mitte sünnipäeval. Kavas on Hiiumaa kooride poolt üks tõsisem ettekanne meie saare tuntud heliloojalt. Ja ülejäänud laulmisele tulevad laulud on kõik rahvaga koos laulmiseks. Esitamisele tuleb ka meie oma saare luulet ja nalju. Ega kõike ei saa ju ette ära kirjeldada. Eks üllatusi on ka ikka. Aga nagu igale sünnipäevale, nii ka meile on oodatud kõik külalised, kes Hiiumaad armsaks peavad. Tulge meiega laulma!

Korraldaja

Putkaste Külaselts

Putkaste Külaselts on 12 aastat vana. Meil on traditsioonilised üritused: Teeme ära talgupäev, kuulitõukaja Taavi Peetre mälestusüritus Meie mäletame ja suve lõpul toimuv 8-küla pidu koos koolilaste kooli saatmisega, kus iga laps saab helkuri tekstiga"Minu kodu on Putkastes".