Hiiumaa lastefestival

Hiiumaa kingib lastele "võimu", et kodusaar paremaks ja lastesõbralikumaks muuta. Ootame kõiki Lastefestivalile!

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Lastefestival annab lastele võimaluse pakkuda välja lahendusi ja teha ettepanekuid, mida peaks Hiiumaal muutma, et noortel oleks saarel hea elada ning nad sooviksid edaspidigi sinna elama jääda.

Pika traditsiooniga lastefestivalile on oodatud igas vanuses lapsed. Võistelda saab osavusmängudes, kohale on toodud politsei- ja päästetehnika, toimub teatrietendus ja kontset ning kõik huvilised saavad joonistada, meisterdada ja paljudes muudes tegevustes kaasa lüüa. Lusti jagub kõigile.

Kas teadsid, et Eesti Vabariigi algusaegadel oli Hiiumaal paar korda rohkem elanikke kui tänapäeval. Kui asjad oleks laste otsustada, küllap oleks nii mõnigi asi Hiiumaal teistmoodi, lastesõbralikum. Anname lastele selle "võimu" ning usume, et niimoodi võib ühel päeval olla Hiiumaal kas sama palju lapsi kui Eesti Vabariigi algusaegadel, või enamgi.

Meie lastest peaksid kasvama edumeelsed ja tegusad eestvedajad Eesti Vabariigi järgnevaks sajandiks. Hiiumaa lastefestival annab tegutsemistahtelistele oskusi ja väljundeid algatada uusi ettevõtmisi.

Korraldaja

Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus