Hinge helin

Enamik suursündmusi toimub linnades, suuremates keskustes. Ja seepärast soovime pakkuda meie külaelanikele EV 100 tähistamiseks põnevaid kohtumisi, meie põnevate esinejatega.

Meie külades elavad põliseestlased ja nii juba mitu põlvkonda. Meie külades puudub bussiühendus, et minna linnadesse, keskustesse EV 100. juubeli kontserditele.
Aga meie põliselanikud on meie maasool, kes harivad põldusid, hooldavad karjamaasid ja metsasid. Nende jaoks ei ole eluks vajalik soe vesi kraanist, asfaldteed, interneti püsiühendust. Neile piisab heast naabrist, tervisest pakatavast perest ja soojast sõnast, et säilitada ja toita motivatsiooni jätkata maal.
Kuid olenemata sellest, et nemad lepivad vähesega, on nad väärt mõnda põnevat kohtumist, mõne Meie Eesti Artistiga. Artistiga, kes laulab või jutustab oma lugu. Artistiga, kes jagab oma väärtusi, hoiakuid, elukogemust.
MTÜ ANREPI LÕVI soov on korraldada mõned kontserdid ajavahemikul aug.2017-nov.2018 meie kogukonnale olulises paigas- Kabelimäel. Kabelimägi on Sakala kõrgustiku kõrgeim asustatud paik (137m), siit avanem imeilus vaade. Kabelimäel on Kärstna mõisa valitsejate von Anrep-Elmptide perekonna rahula, kus asub EV 100 AARET: Anrepi Lõvi monument ja kabel, mis tänaseks renoveeritud ja mis annab kontserditele rahulikuma ja sügavama emotsiooni.

Esimene "Hinge helin" on planeeritud august 2017.

Algataja

ANREPI LÕVI MTÜ

Ühingu peamiseks eesmärgiks on Kärstna mõisakabeli ja Kabelimäe pargi restaureerimine, korrastamine ja väärtustamine.