Hubaste ja kodulaadsete sünnitustubade loomine Eestimaa sünnitusmajades

Germund kingib kuuele sünnitusmajale üle Eesti täiesti uudse konseptsiooniga sünnitustoad.
Sünnitustubade renoveerimiseks kogume raha uue juubelitoote ''Sajandi Segu'' müügilt.

Sajandi segu on pidulik kuivatatud marjade, banaanilaastude ja pähklite segu, mis on saadaval suures 300g ja väiksemas 90g pakis.
See on ilusas lipuvärvides pakendis segu, kus kasutame ''Premium'' kvaliteediklassi toorainet ja mis on mõeldud nautimiseks kõigile eestimaalastele ning Eestimaad külastavatele välismaalastele.

Suure paki müügilt kogume 30 senti ning väikese paki müügilt 10 senti heategevusfondi. Kogutud raha eest renoveerime mitmes sünnitusmajas üle Eesti sünnitustoa nii hubaseks ja kodulaadseks kui võimalik.

Hubase ja kodulaadse sünnitustoa kontseptsioon on Lääneriikides üha enam kanda kinnitamas, sest mitmed uuringud on näidanud, et mida vähem vihjeid haiglale on sünnituskeskkonnas, seda stressivabamalt ning loomulikumalt kulgeb sünnitus. See on tervislikum nii emale kui ka uuele ilmakodanikule nii vaimselt kui ka füüsiliselt.
Sünnituskeskkonnas peab olema mugav koht ka isale, sest näiteks Pelgulinna Sünnitusmajas on umbes 9-l juhul 10-st ka mees sünnituse juures. Sünnituskeskkond mõjutab kõigi sünnituses osalejate suhtumist lapse saamisesse üldiselt.
Sünnituskeskkonnast sõltub, kas sünnitus on kõigile osapooltele traumaatiline või pigem hingelist rahuldust pakkuv kogemus.

Germundi kogutava raha eest loodavad sünnitustoad on Eestis esimesed omalaadsed. Pähklisõprade abiga viime sünnituskeskkonna Eestis täiesti uuele tasemele.

Germund kogub Sajandi Segude müügilt raha kuni EV100 programmi lõpuni 2020 aasta veebruaris.
Selle ajaga soovime teie abiga koguda piisavalt raha, et koostöös Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga luua üks hubane ja kodune sünnitustuba 6 sünnitusmajas üle Eesti.

Kui pähkleid sööte, eelistage eestimaist tootjat ja soetage Sajandi Segu!
Et meie sekka sünniks rohkem terveid ja õnnelikke eestimaalasi!
www.germund.ee

Soovime EV100 pidustuste lõpuks 2020 veebruaris, hubaseks ja kodulaadseks renoveerida sünnitustuba 6 sünnitusmajas üle Eesti.

Ostke Germundi Sajandi Segu ning aidake viia sünnitustoad eesti sünnitusmajades täiesti uuele tasemele! Et meie sekka sünniks rohkem terveid ja õnnelikke eestimaalaseid!

Algataja

Germund Hulgi OÜ

Germund Hulgi OÜ on ainukene üdini eestimaine suur pähkleid, seemneid ja kuivatatud puuvilju maale toov ettevõte. Kõik Germundi tooted on valmistatud Eestis - röstime, soolame, segame segud ja pakendame Eestis. Meie tootevalikuga saate tutvuda siin: www.germund.ee