Huskypargi kelgukoerte kantritalu kohvikupäev

Inspireerime külalisi ja tutvustame ühe Eesti pere elu (Rapla)maal. Talu tegevuseks on teravilja - ja kelgukoerte kasvatus. Pakume juubeliaastale pühendatud torti.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Jeehaa! Huskypargi kelgukoerte kantritalu avab oma väravad ning kutsub teid 8.juulil kodukohviku pühapäevale.

Viime läbi talu ringkäigu, kus näitame teile meie pere hobuseid ning tutvume mitmekümne kelgukoeraga - alaska malamuutide ja siberi huskydega.

Peale ringkäiku suundume indiaani püstkotta ning lähme traktori järelkärus väikesele vahvale lõbusõidule, mis kulgeb talu teraviljapõldude ääres ning läbib väikse metsatuka.

Kui raudhobu raugeb ootab teid kantritemaatlises taluaias kohv, kissell ja maitsev tort koduaia marjadega. Lastele lisab põnevust väike armas mängumajake. Külalistele on uudistamiseks avatud kelgukoera teemaline palktareke. Meie aias saab tutvuda ka erinevate skulptorite valmistatud puuskulptuuridega.

Kes soovib, saab lisatasu eest broneerida stiilse minifotosessiooni imearmsate alaska malamuudi kutsikatega. 

Alustame ringkäikudega 8.juulil kell 11.00, 14.00 ja 17.00

Osalustasu:
15€ suurele, 10€ pisemale, alla 3-aastasele 5€. Tasuda saab sularahas.
Osalustasu sisaldab Huskypargi sissepääsu, talu ja koeri tutvustavat ringkäiku, lõbusõitu traktori järelkärus, torti, kohvi ja kisselli taluõues.
Lisatasu eest minifotosessioon kutsikatega 50€, millest saad 10 järeltöödeldud orginaalsuuruses fotofaili.

Registreerimine:
Hea oleks kui registreeriksid külastuse ette e-mailil: info@kelgukoerad.ee või helistaksid tel. 5569 2272
Kuid kui Sa veel oma plaane ette ei tea, oled ikkagi meile pühapäeval külla oodatud!

Asukoht:
Meie leidmiseks sisesta Google Mapsi või Waze'i: Huskypark OÜ
Huskypark asub Kalbu külas, Kehtna vallas, Raplamaal, tunnikese sõidu kaugusel Tallinnast.

Kontakt:
Helle ja Mariin Kaljula
5569 2272
info@kelgukoerad.ee

https://kelgukoerad.ee
https://www.instagram.com/hellerkantri/
https://www.facebook.com/hellerkantrihuskypark/

Korraldaja

Huskypargi kelgukoerte kantritalu

Kennel Hellerkantri ja Huskypargi kelgukoerte kantritalu asub Raplamaal Kehtna vallas, 67km kaugusel Tallinna südalinnast. Huskypargis tervitab teid mitukümmend kelgukoera, kolm suksut, Hr.Ilves, täpiline kikkkõrv ja lahke pererahvas! Meie peres on kolm liiget: ema Helle, isa Jaanus ja tütar Mariin. Talu põhitegevuseks on teraviljakasvatus, mis on pereisa kanda. Pere naispool tegeleb siberi huskyde ja alaska malamuutide kasvatamisega. Meie koertekasvandus kannab Hellerkantri nime ning meie kennel on asutatud 2004.aastal. Esimene põhjamaist kelgukoeratõugu koer, alaska malamuut Alpha, saabus meie kennelisse 2002. aastal. Alates sellest oleme end pühendunud kelgukoerte kasvatamisele ja veokoeraspordi populariseerimisele Eestis. Olete oodatud Huskyparki külla aastaringselt! Meil saab tutvuda kelgukoertega ning sellega seonduvaga. Ringkäigul külastame indiaanipüstkoda ning võtame istet kelgukoerateemalises palktarekeses, kus perenaine pakub joogipoolist, pirukaid ja kodust torti . Soovime meie talu külastajatele pakkuda meeldivaid elamusi maal! Lisaks külastusele pakume kelgukoerte jalgsimatka pakette nii koduümbruses kui rabaradadel. Kui otsid kodust paika, kus tähistada meeldejäävalt ja teistmoodi mõnda sündmust (sünnipäev, kokkutulek vms) siis Huskypark võib olla Sulle sobiv valik. Lisaks külastuspaketile saad broneerida stiilse fotosessiooni meie kelgukoertega. Lumisel ajal saavad külastajad nautida koertega kelgusõitu. Tutvu pakettidega kelgukoerte kodukal https://kelgukoerad.ee Külla tulemise plaanidest palume kindlasti eelnevalt aeg broneerida, et saaksime teha teie meeldivaks külastuseks vajalikud ettevalmistused. Kontakt Helle Kaljula +372 5569 2272 (EE, RUS) Mariin Kaljula +372 56 565 166 (EE, ENG) WWW: https://kelgukoerad.ee Instagram: http://instagram.com/hellerkantri Facebook: http://facebook.com/hellerkantrihuskypark E-mail: info@kelgukoerad.ee