Iga päev on tähtis, iga inimene on oluline!

Pärnumaa Erivajadusega Laste ja Noorukite ühing kingib Eestile 100. sünnipäevaks kunstiteraapia projekti „Iga päev on tähtis, iga inimene on oluline!"

Projektis osalevad Pärnumaa erivajadusega lastega pered, kes teevad iga päev ühe foto oma perest, kodust või millest iganes, kus nad viibivad või mida märkavad. Pildistamine toimub osalejatel iga päev ajavahemikus 24.02.2018 – 24.02.2019. Projektiga võivad pered liituda aasta jooksul, kuid oluline on, et iga pere jõuaks osaleda vähemalt 100 päeva. Projekti lõppedes saavad osalejad kokku ja koos kunstiterapeudiga arutatakse, mida pildistamine neile andis, mida nad märkasid.

Erivajadusega lastega pere argipäevas võib olla palju muret ja raskusi, aga kindlasti on ka neis peredes rõõmu ja ilusaid kordaminekuid. Märkame kõike ja tähistame Eesti 100. sünnipäeva aastat iga päev, sest sel aastal on iga päev eriline pidupäev.

Kõikidel Pärnumaa erivajadusega lastega peredel, kes soovivad projektiga liituda, palun end registreerida
e-postil: pelnvy@hotmail.com ja saata oma nimi ja elukoht (piisab linna või valla nimest). Kõik tehtud fotod palun koguda ja talletada elektroonselt ühes kaustas.

Projekti juhib kunstiterapeut Iivi Kallaste

24.02.2018- 24.02.2019. pildistamine, seejärel suhtlemine osalejatega ning märts - aprill 2019. osalejate kokkutulek ning tulemuste analüüs.

Ootan Pärnumaa erivajadusega lastega perede osalemist projektis.

Algataja

MTÜ Pärnumaa Erivajadusega Laste ja Noorukite Vanemate Ühing

Pärnumaa Erivajdusega Laste ja Noorukite Vanemate Ühing koondab erivajadusega lastega peresid ning seisab hea puudega inimeste ning nende lähedaste õiguste eest.