III Peipsi Järvefestival

III Peipsi Järvefestival on kingitus endale, Peipsile ning Eestimaale, tähistagem seda sündmust koos, Eesti vabariigi sünnipäevaga !

Kogupereüritus
EST RUS

Kolmanda Peipsi Järvefestivali raames koguneb Eesti rahvas Vasknarva, kust algab ühine põnev teekond Värskasse. Peipsi Järvefestivali saatelaevastik peatub iga päev uues sadamas, kus toimuvad Peipsi toitu, loodust ja veeohutust tutvustavad õpitoad ning värvikirev kultuuriprogramm. Maitseelamusi pakuvad Peipsimaa kohalikud toitlustajad, kes on tulnud tutvustama piirkonna toidukultuuri. Päeva lõpetuseks saavad külalised nautida meeliülendavat kontserti otse Peipsi kaldal. 

Peipsi järv ja Peipsimaa on Eestimaa varasahver, mida Eesti rahvas hoiab ning austab. Peipsimaa suursündmuse tähistamine koos Eesti sünnipäevaga ühendab meie rahvast veelgi enam. III Peipsi Järvefestival on kingitus nii Pepsimaale kui ka Eestile ning EV sünnipäev on õige hetk ühendada need sündmused üheks tervikuks.

Peispi Järvefestivali sadamad:
30.06 - Vasknarva
01.07 - Rannapungerja
02.07 - Mustvee
03.07 - Kolkja
04.07 - Emajõe - Suursoo
05.07 - Piirissaare
06.07 - Värska
07.07 - Räpina

www.peipsifestival.ee

Korraldaja

Peipsimaa Turism MTÜ

Peipsimaa Turism põhieesmärgiks on koordineerida Peipsi regiooni (Peipsimaa) turismialast arendustööd, sh tegeleda regiooni turunduse ja turismitoodete arendusega ning piirkonna maine kujundamise ja turismialase informatsiooni kogumise, analüüsi ja levitamisega ning toetada igati Peipsimaa regiooni tasakaalustatud arengut.