Info taotlejatele ja toetuse saajatele

 

2018. aasta „Igal lapsel oma pill“ taotlusvoor pillide ostmise toetamiseks on lõppenud! Taotlusvooru tulemused maakonniti on leitavad SIIT. 
 

Kõikidele toetust saanud asutustele saadetakse toetuse kasutamise lepingud hiljemalt 2. maiks. Pillide soetamine võib toimuda alles pärast lepingu allkirjastamist ning pill peab olema toetuse saaja kasutuses hiljemalt 31.10.2018, mis on ka aruande esitamise tähtajaks.


Lisamaterjalid:
„Projekti tingimused ja läbiviimise kord 2018“ 
Toetuste piirsummad 2018
Toetuse kasutamise aruanne 2018

LOGOD 

Võimalik valida, kumba logo kasutada:
"Igal lapsel oma pill" rohelise logo allalaadimine
"Igal lapsel oma pill" pildiga logo allalaadimine

PLAKATID

Võimaluse korral trüki välja projekti tutvustav plakat ja aseta see nähtavale kohale või jaga ja levita digitaalselt. Plakateid on kahes suuruses ja kahe erineva kujundusega:

A4
Plakat_A4_tydruk_3mmbleed_curved_pdf
Plakat_A4_poiss_3mmbleed_curved_pdf

A3
Plakat_A3_tydruk_3mmbleed_curved_pdf
Plakat_A3_poiss_3mmbleed_curved_pdf

 

Lae oma pillisoov üles portaali pill.hooandja.ee!
Lisaks taotlusvoorule on loodud ka spetsiaalne keskkond, mille kaudu on võimalik soovitud pilli ostmiseks toetusi koguda. Selleks tuleb oma pillisoov portaali pill.hooandja.ee keskkonda üles laadida, et head inimesed just Sinu soovitud pillide ostmiseks saaksid annetusi teha! Projektidele, mis saavad tähtajaks vähemalt 75% eesmärgistatud summast kokku, garanteerib "Igal lapsel oma pill" puudujääva summa hüvitamise.

 
Aita levitada ka „Igal lapsel oma pill“ projekti annetusnumbrit 900 5505 (annetuse suurus 5€), et suurem hulk paremaid pille jõuaksid lasteni. Samuti on Piletilevi ja Piletimaailm loonud „Igal lapsel oma pill“ toetuspiletid väärtuses 5, 10 või 15 eurot.

Arhiiv: „Igal lapsel oma pill“ aastatel 2015-2018.

Küsimuste korral aitab:
Allan Tamme
"Igal lapsel oma pill" projektijuht
+372 56680200
pilliprojekt@gmail.com