Inseneeria karjääripäev

Inseneeria karjääripäev on projekti "100 sammu inseneerias" suursündmus. Tutvustame Tallinna Tehnikakõrgkoolis gümnasistidele ja üliõpilastele inseneri elukutset ja selle võimalusi.

EST

Inseneeria karjääripäev on projekti "100 sammu inseneerias" suursündmus. Sündmuse eesmärk on inseneeria populariseerimine. Eesti väärib häid insenere! Ettevõtted tutvustavad gümnasistidele, kutsekoolide õpilastele ja üliõpilastele Inseneeria karjääripäeval praktika- ja tööpakkumisi. Tallinna Tehnikakõrgkool tutvustab õpetatavaid erialasid. Toimub vestlusring "Kuidas koostöös inseneri elukutset populariseerida". 3. nov kell 14.00 on 2. Goldbergi masina ehitamise võistluse start. Goldbergi võistlusel osalevad kaheksa kooli 7.-12. klassi õpilased üle Eesti, peaauhind on sõit Koenigseggi autotehasesse. Inseneeria karjääripäeva ülekannet saab jälgida Delfi TV-st.

Korraldaja

Anneli Ramjalg

Töötan Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusteaduskonnas ehituskorralduse ja juhtimise ja ehitustehnoloogia lektorina. Olen Eesti Ehitusinseneride Liidu liige. Olles ise inseneriks õppinud, soovin et ka teistel oleks võimalik selle põneva maailmaga tutvuda.